Wszystkich zakochanych i tych wciąż szukających miłosnych uniesień zapraszamy na wyjątkową, walentynkową edycję kina za piątkę! „I tak cię kocham”,...

Wszystkich zakochanych i tych wciąż szukających miłosnych uniesień zapraszamy na wyjątkową, walentynkową edycję kina za piątkę! „I tak cię kocham”, czyli cudowna komedia romantyczna, która stała się przebojem światowych kin. Świeża, błyskotliwa i nieoczywista.

Kino za piątkę

"I tak Cię kocham"
reż. Michael Showalter
119 minut
14 lutego, godzina 19:00

O filmie:
Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.
Na ekranie znany z serialu „Dolina Krzemowa” Kumail Nanjiani – jednocześnie współscenarzysta tej autobiograficznej historii, oraz Zoe Kazan („Słowo na M”), która jako nowe ucieleśnienie „dziewczyny z sąsiedztwa” stopniowo przejmuje schedę po Meg Ryan. W rolach drugoplanowych wystąpili słynny komik – Ray Romano (serial „Wszyscy kochają Raymonda”) i zdecydowanie za rzadko pojawiająca się na ekranie laureatka Oscara za „Fortepian” – Holly Hunter.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=eNBUMLjGaBc

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki