Informacje o Organizatorze

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - kup bilety online

KUP BILET

Koncert Wishlake  

KUP BILET

Koncert Wishlake

Brak terminów

Informacje

Wishlake, dawniej Milky Wishlake, czyli Kamil Zawiślak – wokalista, producent, a także pianista w nagradzanym trójmieskim zespole Quantum Trio, z którym nagrał już cztery płyty. Ukończył konserwatorium w klasie fortepianu jazzowego w Rotterdamie.

Jego koncerty to mieszanka wrażliwości, brzmienia fortepianu, elektronicznych beatów i i przenikającego wokalu. Niedawno miał premierę jego album „Drowning”, z singlami „Let Me Go” (w teledysku w roli głównej wystąpił aktor Nikodem Rozbicki) i „I Could Be Yours” oraz „Love War”. Na koncie ma epkę „Five Contemporary Songs” i album „Wait For Us” gdzie śpiewał m. in. z Dawidem Podsiadło wydane w warszawskim Nextpop.

Jest twórcą projektu 20/20, gdzie śpiewa teksty polskich poetów dwudziestolecia międzywojennego w nowoczesnych, popowych aranżacjach.

Jego singiel „High Notes”, stworzony z uznanym kompozytorem młodego pokolenia Pawłem Górniakiem, przekroczył ponad 115 tys. wyświetleń na YouTube.

Bilety: 30,00 zł/osobę, dostępne na stronie ekobilet.pl, w kasie Dworku Białoprądnickiego (ul. Papiernicza 2, Kraków) oraz w miarę wolnych miejsc przed koncertem. W dniu koncertu cena za bilet wynosi 40,00 zł.

Data: 17 marca 2023r,. godzina 20.00

Miejsce: sala kominkowa Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki (ul. Papiernicza 2, Kraków)

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki - kup bilety online

Nie przegap