Kortez gra niesamowite koncerty, które na długo pozostają w pamięci. Głos, charyzma i prawda, która bije z jego piosenek to jego siła, która...

Kortez gra niesamowite koncerty, które na długo pozostają w pamięci. Głos, charyzma i prawda, która bije z jego piosenek to jego siła, która sprawia, że publiczność słucha jak zahipnotyzowana gościa przypominającego osiłka spod bloku. Aż chce się sparafrazować jego słowa i powiedzieć: dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy tworzą taką muzykę. Tak prostą, a tak piękną, można rzec wręcz magiczną. To właśnie magia muzyki przemienia osiłka w romantyka, który słowami i dźwiękami potrafi zaczarować publiczność.
I niech ta magia trwa." Adriana Nitkiewicz

W ramach Impresji artystycznych ŚPIEWAJĄCE OBRAZY, zapraszamy na wyjątkowy koncert charyzmatycznego artysty obdarzonego cudownym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Podbił polską scenę muzyczną albumem „Bumerang”, który jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Dziś jego płyta zyskała status Platynowej Płyty, a utwór „Zostań” stał się ogromnym przebojem.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Kino ZODIAK