W Twojej szafie mieszkają potwory.
14 lutego zaprosisz je na herbatę.

NIE typowe walentynki. NIE typowa sala koncertowa. NIE typowy...

W Twojej szafie mieszkają potwory.
14 lutego zaprosisz je na herbatę.

NIE typowe walentynki. NIE typowa sala koncertowa. NIE typowy teledysk.

Kolejna odsłona multiartystycznej współpracy grup SHE-la i Cloud Theater to 60 minut muzycznej szczerości, a na koniec wizualna uczta - 07:17 zapierającej dech i wyciskającej łzy animacji, wyreżyserowanej przez Teo Dumskiego.

***

O zespole

SHE-la gra prosto. Prosto z serca. Prosto w serce. Osobiście. Szczerze. Intymnie. Bez chowania się za murem technicznej ekwilibrystyki. Staje przed publicznością z duszą rozebraną do naga. Łączy klasyczne instrumentarium z cechami różnych gatunków muzyki rozrywkowej oraz - w warstwie wykonawczej - elementami piosenki aktorskiej.

Dźwięk i słowo stanowią w tym projekcie nierozerwalną całość, podporządkowaną jednemu celowi: opowiedzeniu historii, która zabierze słuchacza w podróż ku najgłębiej skrywanym emocjom. Emocjom, o których trudno jest mówić, a jednak potrzebnym i pięknym. Bo ludzkim.

Muzyka zespołu to opowieść o tym, co nam wszystkim tak bliskie - o utraconych szansach i niespełnionej miłości. O tęsknotach i strachach codzienności. To także głos nadziei, pogodnego dystansu i spokojnego przekonania, że można. I że warto.

Obecnie zespół finalizuje prace nad concept albumem “Stories”. Premiera tego dwupłytwowego wydawnicwa zaplanowana jest na wiosnę tego roku.

O teatrze

Cloud Theater – teatr w chmurze – to nowoczesna organizacja, która zrzesza artystów wielu mediów w celu tworzenia artystycznego przekazu. Kondensuje potencjał twórczy ludzkiej i technologicznej chmury oraz poszukuje w niej nowych środków artystycznego wyrazu. Twórcy dostrzegają początki inteligencji w technologicznej ewolucji świata, który stworzyli i nadają jej prawo do życia. Tworzą harmonijne połączenie pomiędzy Biologią a Technologią i z tej materii tworzą unikalne doświadczenie teatru. Sprawiają, że w ich rękach technologia jest Istotą.

Teo Dumski, założyciel teatru, wyreżyserował teledysk do pierwszego singla zapowiadającego płytę "Stories" - Impeccable. Teledysk dostępny tutaj: bit.ly/shela_impeccable
Podczas premiery teledysku twórcy Cloud Theater tworzyli rysunkową scenografię na żywo: bit.ly/shelaCTMD

O miejscu

Położone w ciekawej przestrzeni nowoczesne studio nagrań we Wrocławiu, w którym muzycy zespołu SHE-la spędzili 4 miesiące 2017 roku, realizując pod okiem Marka Dziedzica materiał na płytę i do którego dziś z sympatią i sentymentem wracają ze swoją muzyką.

W studiu znajdują się dwie niezależne reżyserki, potężna sala do nagrań instrumentów akustycznych, chóru, dużych zespołów na setkę, dwa mniejsze pomieszczenia dla lektorów, wokalistów i małych instrumentów, a także korytarz, któego przestrzeń zostanie zaadaptowana do celów koncertu.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Cloud Theater