Utrzymana w lekkiej, komediowej konwencji sztuka Roberta Bruttera - scenarzysty m.in. "Rancza" czy "Rodziny zastępczej". Spektakl jest nie tylko...

Utrzymana w lekkiej, komediowej konwencji sztuka Roberta Bruttera - scenarzysty m.in. "Rancza" czy "Rodziny zastępczej". Spektakl jest nie tylko okraszony dużą dawką humoru, ale również skłania do refleksji nad życiem, jego priorytetami oraz wagą naszych codziennych wyborów. Splot różnych życiowych wydarzeń prowadzi główną bohaterkę na skraj załamania nerwowego, w wyniku którego próbuje ona popełnić samobójstwo. W krytycznym momencie pojawia się... Anioł. Wprawdzie nieco stary i mało błyskotliwy, ale zawsze Anioł. Jeśli jego wysiłki pójdą na marne, zostanie on zdegradowany. W dodatku w konkury o względy dziewczyny wchodzi jego zmiennik, Beatiel, reprezentujący nową anielską generację. Brzmi jak bajka? Nic bardziej mylnego! "Kantata na cztery skrzydła" to świetny spektakl dla dorosłej (chociaż nie tylko!) publiczności, który - taką mamy nadzieję - pozwoli się Państwu nie tylko świetnie się bawić, ale również zastanowić nad tym, co w życiu najważniejsze.

Autor: Robert Brutter
Reżyseria: Wojciech Siedlecki
Obsada: Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz, Wojciech Siedlecki, Krzysztof Kędziora
Scenografia: Krzysztof Kędziora
Produkcja: Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie // Teatr na Peryferiach
Czas trwania: 100 min. (jedna przerwa)
Data premiery: 15 grudnia 2017
Sala widowiskowa GOK w Brzeźnie

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Przysługuje posiadaczom Karty Dużej Rodziny. Ulga (25%) jest ważna jedynie po okazaniu Karty Dużej Rodziny wraz z biletem przed wejściem na salę.

Bilet dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób

Zaznacz miejsca
Scena
1
7
8
2
7
8
3
7
8
4
7
8
5
7
8
6
7
8
7
Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie