Nasze ciało, nasza macica, nasz cykl jest wyspą skarbów. Może być źródłem mądrości nie tylko dla nas, ale i dla świata w którym żyjemy. Kiedy...

Nasze ciało, nasza macica, nasz cykl jest wyspą skarbów. Może być źródłem mądrości nie tylko dla nas, ale i dla świata w którym żyjemy. Kiedy kobiety zaczynają żyć w zgodzie ze swoim ciałem otwiera się przed nimi zupełnie nowa, twórcza przestrzeń. Jestem przekonana, że gdyby nasza kultura, nasz świat żył w zgodzie z mądrością kobiecego ciała i cyklu – byłby zdrowy i szczęśliwy.

Dlatego na wykład zapraszam nie tylko kobiety, ale też mężczyzn.
Podczas wykładu opowiem o:
- wzorach kultury, które określają nasze doświadczenie ciała
- przebiegu cyklu na poziomie fizycznym, psychologicznym i duchowym.
- o tym, co zaburza rytm, jak z nim współpracować i uwzględniać go w codziennym życiu.
- wizji świata i relacji, która płynie z poznania i zrozumienia mądrości kobiecego ciała i cyklu tradycji Czerwonego Namiotu i inspiracji z rdzennych kultur
- o tym, jak uzdrowić skutecznie ból miesiączkowy i jak nasze zdrowie zależy od umiejętności komunikowania się z ciałem.

Wykład połączony z multimedialną prezentacją.

Zapraszam Kobiety, które chcą poznać rytm swojego ciała i dobrze się w nim czuć. Otworzyć się na kobiecą energię, być twórcze i spełnione.
Zapraszam mężczyzn, którzy chcą lepiej rozumieć kobiety. Zapraszam ludzi, którzy pracują na co dzień z ludźmi: terapeutki, lekarki, nauczycieli jogi, doule, położne.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Jalla! Odzyskaj ciało