Żyjemy w kulturze, w której coraz bardziej odchodzimy od ciała i od czucia. Akcent jest na „więcej i szybciej”. Liczy się skuteczność, sprawczość,...

Żyjemy w kulturze, w której coraz bardziej odchodzimy od ciała i od czucia. Akcent jest na „więcej i szybciej”. Liczy się skuteczność, sprawczość, produktywność, efektywność,… Przed nami jest co raz więcej wymagań do spełnienia a co raz mniej czasu na życie. Mieszkamy przeważnie w naszych głowach, w umyśle, starając się skontrolować samych siebie i swoje otocznie. Jesteśmy w wiecznym pośpiechu, w bezdechu, ze zaciśniętym szczekami, uniesionym ramionami,.. Ciało traktujemy przedmiotowo – ma być zdrowe, sprawne i służyć nam we wykonywaniu naszych zamiarów. Zdrowo się odżywiamy, uprawiamy aktywność fizyczna, wysypiamy się, kochamy i jesteśmy kochani, chodzimy na masaż, akupunkturę, pijemy zioła, medytujemy, ________( tu dopisz swoje).

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Opłata za kurs met. Lowena "Moje życie w moim ciele" 890 PLN. Opłata jest bezzwrotna.

Opłata rezerwująca miejsce na kursie met. Lowena "Moje życie w moim ciele" 390 PLN z pełnej kwoty 890 PLN Opłata jest bezzwrotna.

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Odzyskaj ciało