RUCH AUTENTYCZNY to metoda pozostająca pod wpływem tańca ekspresyjnego i teorii psychologii głębi C.G. Junga. Praktykowana jest na całym świecie...

RUCH AUTENTYCZNY to metoda pozostająca pod wpływem tańca ekspresyjnego i teorii psychologii głębi C.G. Junga. Praktykowana jest na całym świecie jako forma medytacji oraz terapii - w celu zwiększenia świadomości oraz po to, by otworzyć się na swoją kreatywność i proces twórczy. Została stworzona przez M. Whitehouse, a następnie pogłębiona przez J. Adler (USA). W ruchu dziejącym się bez muzyki, podstawą jest relacja osoby poruszającej się (z zamkniętymi oczami) i jej świadka. W ruchu autentycznym nie mamy celu ani założeń. Jego sednem jest ruch, który się pojawia w dowolnej formie, o którym możemy powiedzieć „jestem poruszany“. Ruch autentyczny pozwala „wylądować“ w swoim ciele, dotknąć wszystkich poziomów wewnętrznej percepcji i wspiera możliwość wyrazu wewnętrznych stanów.

Charakter grupy:

Aktualnie grupa ma charakter otwarty, a więc każdy może przyjść i doświadczyć jak ta metoda dla niego pracuje. Można przyjść na 1 zajęcia albo na kilka (w karnecie). Docelowo planujemy uruchomienie grupy już w "trybie" zamkniętym (6 spotkań w stałej grupie).
Terminy:
Zajęcia trwają dwie godziny: 17.00 – 19.00.
Spotkanie odbywają się co dwa tygodnie w terminach: 23.04, 7.05, 28.05,4.06,18.06,2.07.
Wyjątkowo 7 maja warsztat odbędzie się w godzinach 16.30-18.30

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Jalla! Odzyskaj ciało