Jalla! Odzyskaj ciało » Uwolnij miednicę » 10:00, Niedziela

Warsztat „Uwolnij miednicę” jest dla kobiet, które czują się gotowe do spotkania z emocjami mieszkającymi w brzuchu i w miednicy. Są to najczęściej...

Warsztat „Uwolnij miednicę” jest dla kobiet, które czują się gotowe do spotkania z emocjami mieszkającymi w brzuchu i w miednicy. Są to najczęściej emocje związane z przeżywaniem swojej indywidualności, seksualności i tożsamości kobiecej.

Praca nie zamyka się jednak na odczuwanie tylko tej jednej części ciała. W większości ćwiczeń poczujecie również swoje stopy i nogi, kręgosłup i plecy, klatkę piersiową, ręce. Szczególnie dużo będziemy pracować z napięciami barków, szyi, karku i głowy, które są mocno związane z napięciami w miednicy.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Opłata za warsztat Uwolnij miednicę 230 zł dla osób, które już były na kursach lub warsztatach Jalla! Obowiązuje do 28 lutego 2018 (Uwaga, opłata jest bezzwrotna, prosimy o przemyślany zakup)

Opłata za warsztat Jalla! Uwolnij miednicę 250 PLN Zniżka przy wpłacie do 28 lutego 2018 (Uwaga, opłata jest bezzwrotna, prosimy o przemyślany zakup)

Posiadasz kupon rabatowy?
Zapłać z Visa Checkout lub

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Jalla! Odzyskaj ciało