Kurs „Uwolnij miednicę” jest dla kobiet, które czują się gotowe do spotkania z emocjami mieszkającymi w brzuchu i w miednicy. Są to najczęściej...

Kurs „Uwolnij miednicę” jest dla kobiet, które czują się gotowe do spotkania z emocjami mieszkającymi w brzuchu i w miednicy. Są to najczęściej emocje związane z przeżywaniem swojej seksualności, tożsamości kobiecej, akceptacji bądź odrzucenia społecznych i rodzinnych norm wpływających na sposób życia i wyrażania siebie.

Zapraszam kobiety, które są otwarte na spotkanie ze wszystkimi emocjami, również tymi które uważają na negatywne bądź trudne. Będziemy kontaktować się ze złością. żalem, tęsknotą, smutkiem, lękiem a także wzruszaniem, radością, pożądaniem, przyjemnością.

Praca nie zamyka się jednak na odczuwanie tylko tej jednej części ciała. W większości ćwiczeń poczujecie również swoje stopy i nogi, kręgosłup i plecy, klatkę piersiową, ręce. Szczególnie dużo będziemy pracować z napięciami barków, szyi, karku i głowy, które są mocno związane z napięciami w miednicy.

Pracujemy w stałej, zamkniętej grupie, tak aby zbudować jak najbardziej bezpieczną atmosferę.

Terminy: środy, 19.15 od 8 marca.

Szczegóły: http://jalla.com.pl/kurs/uwolnij-miednice-grupa-pracy-z-cialem-dla-kobiet/

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Jalla! Odzyskaj ciało