Odkryj wrocławskie legendy z Patronem Miasta! -

"Po legendy tędy." - spektakl dla dzieci od 5 roku życia

24.06.2018 - godz....

Odkryj wrocławskie legendy z Patronem Miasta! -

"Po legendy tędy." - spektakl dla dzieci od 5 roku życia

24.06.2018 - godz. 11.00

Wrocławski Klub Anima

Czyja głowa widnieje na herbie Wrocławia? Jakie są legendy związane z powstaniem tego miasta? I skąd tu tyle gołębi?! W poszukiwaniu odpowiedzi zapraszamy Cię na niezwykłą, teatralną wyprawę z okazji Święta Wrocławia, podczas której poznasz miejskie legendy oraz historyczne ciekawostki (i to wszystko siedząc w wygodnym, teatralnym fotelu). Wrocławski Klub Anima przedstawia spektakl edukacyjny nie tylko dla dzieci, ale również dla starszych mieszkańców Wrocławia oraz turystów. Zainspiruj się i poznaj Wrocław od innej strony! Spektakl przeznaczony jest dla całej rodziny. Zapraszamy!"

„Po legendy tędy” to zabawna historia Antka, dziewięcioletniego naczelnego łobuziaka z Wrocławia. Mimo płatania figli chłopakowi za każdym razem wszystko uchodzi na sucho, ze względu na jego niezwykły dar. Chłopiec świetnie posługuje się językiem, czyli… jest po prostu wygadany. Aż do pewnego dnia, kiedy zwraca mu uwagę dziwny turysta, który na dodatek uważa się za Patrona Wrocławia. Co wyjdzie ze spotkania tych dwojga?

Reżyseria: Aga Błaszczak

Scenariusz: Magdalena Mrozińska

Produkcja: Wrocławski Klub Ania

Projekt realizowanych w ramach Święta Wrocławia.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Czyja głowa widnieje na herbie Wrocławia? Jakie są legendy związane z powstaniem tego miasta? I skąd tu tyle gołębi?! W poszukiwaniu odpowiedzi zapraszamy Cię na niezwykłą, teatralną wyprawę z okazji Święta Wrocławia, podczas której poznasz miejskie legen

Posiadasz kupon rabatowy?
Zapłać z Visa Checkout lub

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Wrocławski Klub Anima