ŚWIĄTECZNY KONCERT PIWNICY POD BARANAMI
Szanowni Przyjaciele! Wybierzmy się razem w podróż do stajenki, gdzie złożymy wszystkie nasze radości,...

ŚWIĄTECZNY KONCERT PIWNICY POD BARANAMI
Szanowni Przyjaciele! Wybierzmy się razem w podróż do stajenki, gdzie złożymy wszystkie nasze radości, prośby, troski i nadzieje.
Zróbmy to w najlepszy ze sposobów: wyśpiewajmy je!
Przepiękne, wzruszające, radosne KOLĘDY & PASTORAŁKI popłyną z gardeł ponad 30-osobowej grupy artystów i muzyków Kabaretu PIWNICA pod BARANAMI!!!
Wyśpiewajmy wspólnie Święta Bożego Narodzenia!
..........***..........
NASTRÓJ, CZAR & TAJEMNICA
Magia jest słowem najlepiej opisującym tradycyjny PIWNICZNY KONCERT ŚWIĄTECZNY "Dla Miasta i Świata". Zimowy, nastrojowy tytuł otula słuchacza niezwykłą, nieprzeniknioną tajemnicą.
Wyobraźcie sobie ośnieżoną choinkę na krakowskim Rynku, a w dłoni kubek pachnącego goździkami i cynamonem, rozgrzewającego grzańca. Do czarownego, baśniowego świata Piwnicy pod Baranami wprowadzi Was muzyka meandrując przez ponad 60-letnią fascynującą historię krakowskiej legendy,
..........***..........
Kolędy i pastorałki Artystów „Piwnicy pod Baranami” powstawały każdego roku podczas spotkań wigilijnych w Piwnicy pod Baranami. Prócz kolęd tradycyjnych śpiewano przygotowywane co roku, nowe, autorskie pastorałki. Zebrało się ich tyle, że w końcu powstał z nich specjalny koncert świąteczny, uzupełniany każdego roku o nowe utwory.
Usłyszycie kolędy i pastorałki do muzyki Jana Kantego PAWLUŚKIEWICZA, Zbigniewa PREISNERA, Zygmunta KONIECZNEGO, Grzegorza TURNAUA, Tamary KALINOWSKIEJ, Leszka WÓJTOWICZA, Adriana KONARSKIEGO, Tomasza KMIECIKA, Pawła PIERZCHAŁY napisane do słów wybitnych poetów.
..........***..........
BILETY: 60zł
Koncert odbędzie się w SALI KONCERTOWEJ im. PIOTRA SKRZYNECKIEGO w Miejskiej Szkole Artystycznej przy ul. Jana Pawła II 23 (dawniej Armii Ludowej) w MIŃSKU MAZOWIECKIM.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim