Niesforne rodzeństwo: Zefirek, Kropelka i Płomyczek - dzieci Pani Ziemi, w spektaklu przybierają ludzką formę – wyraziste charaktery bohaterów...

Niesforne rodzeństwo: Zefirek, Kropelka i Płomyczek - dzieci Pani Ziemi, w spektaklu przybierają ludzką formę – wyraziste charaktery bohaterów podkreślone są zjawiskową choreografią, zabawnymi piosenkami i barwną scenografią.  Kłócąc się z sobą o pierwszeństwo Żywiołki wprowadzają na Ziemi pogodowy zamęt i zaburzają panującą tam równowagę. To dzieci ostatecznie uczą naszych bohaterów tego, że każdy wspólny cel wymaga współpracy i szacunku dla drugiej osoby, że to, co odróżnia nas od innych często nie jest naszą wadą ale największą wartością, a różnorodność stanowi o bogactwie naszej Planety.

 Spektakl porusza tematykę akceptacji inności i szacunku wobec drugiego człowieka. Dzieci oglądając spektakl pogłębiają również wiedzę przyrodniczą: wyjaśnia on zmiany zachodzące cyklicznie w przyrodzie, zjawiska atmosferyczne i to, w jaki sposób nasze życie zależy od dóbr Natury.

Interaktywny spektakl muzyczno- taneczny dla dzieci  w wieku 4-11 lat
Czas trwania: 60 min
25 listopada, godz. 16.00
Bilet 10 zł / osoba
Teatr w Ruchu

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim