Joanna Bartel – znana z niezwykłego poczucia humoru i uwielbiana przez wszystkich artystka kabaretowa. Podbiła serca widzów swoim własnym,...

Joanna Bartel – znana z niezwykłego poczucia humoru i uwielbiana przez wszystkich artystka kabaretowa. Podbiła serca widzów swoim własnym, niepowtarzalnym stylem. Potrafi żartować ze wszystkiego. Ma takie nieograniczone pokłady siły komicznej i energii twórczej, że przyciąga do siebie jak magnes szeroką publiczność wywołując uśmiech na twarzach nawet największych ponuraków, przez co wciąga ich do wesołej i aktywnej zabawy. Jest również świetną aktorką. Jak do tej pory jej największą filmową kreacją jest rola Andzi Dworniok w komediowym serialu „Święta wojna”.
Artystka nazywa swój występ „Tok-szok” i trzeba przyznać, że dla widza to naprawdę jest szok, spowodowany zbyt dużą, jednorazową dawką humoru, dygresji, piosenki i dowcipu.
Ogromny talent popularnej Andzi, wrodzony wdzięk i luz w obcowaniu z publicznością oraz szereg pikantnie dobranych, niekonwencjonalnych żartów daje wybuchową mieszankę śmiechu.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim