Dobrzy ludzie z Mińska Mazowieckiego i okolic, wracamy ponownie ze stand-up'ami w Waszym urokliwym mieście! Na drugie wydarzenie w tym roku...

Dobrzy ludzie z Mińska Mazowieckiego i okolic, wracamy ponownie ze stand-up'ami w Waszym urokliwym mieście! Na drugie wydarzenie w tym roku zaprosiliśmy dwóch urodziwych i brodatych dżentelmenów:

Arkadiusz „Jaksa” Jakszewicz, złotowłosy, rudobrody komik z warmińskiego grodu Lidzbark. Miłośnik historii, zabawnych historii. NieDzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec. W życiu czuje się, jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i topory. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Element grupki Stand-up Warmia z Olsztyna.

Tomasz Kwiatkowski z programem “Katastrofa” - historia człowieka, którego największą umiejętnością jest sprowadzanie na siebie ogromu nieszczęść - o ile nieszczęściem można nazwać wypadkową własnych decyzji. Poparta kilkoma retrospekcjami historia to dość osobisty i zdecydowanie krytyczny wobec siebie rzut oka na ostatnie miesiące życia. Sam Tomek jest człowiekiem, który myśli o sobie jako o przeciwieństwie Midasa, ponieważ czego się nie dotknie, zamienia w proch i pył.

Imprezę poprowadzi duet Stand-up Cisie, czyli Robert Sztygowski oraz Łukasz Kowalski.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim