The Truffle Hunters | Truflarze

Magiczny, czarujący, pełen ciepła i humoru film o ludziach, którzy znaleźli swój przepis na szczęście – od lat,...

The Truffle Hunters | Truflarze

Magiczny, czarujący, pełen ciepła i humoru film o ludziach, którzy znaleźli swój przepis na szczęście – od lat, w lasach włoskiego Piemontu, zbierają razem ze swoimi psami trufle i nie wyobrażają sobie, że mogliby robić cokolwiek innego. Wyprodukowany przez Lucę Guadagnino, reżysera „Tamtych dni, tamtych nocy” wyjątkowy dokument, który zachwycił widzów i krytyków na całym świecie.

Po obejrzeniu tego filmu będziecie chcieli rzucić wszystko i wyjechać do Włoch, aby w piemonckich górach zbierać trufle! Carlo, Enrico, Piero i Sergio mieszkają nieopodal Mediolanu, gdzie od lat razem ze swoimi ukochanymi psami szukają rzadkich i drogich trufli Alba. Ten niezwykły rarytas jest przedmiotem pożądania ludzi na całym świecie, którzy gotowi są zapłacić za niego niemal każdą cenę. Okazuje się jednak, że w niektórych miejscach nie wszystko jest na sprzedaż. Dla grupy uroczych włoskich staruszków trufle to nie żyła złota, a przepis na szczęście, które każdego dnia odnajdują na nowo na szlakach piemonckich lasów.

reżyseria: Michael Dweck, Gregory Kershaw
scenariusz: Michael Dweck, Gregory Kershaw
obsada: Piero Botto, Sergio Cauda, Maria Cicciù
czas trwania: 1h 24 min.
gatunek: dokumentalny
dystrybucja PL: M2 Films

Liczba udostępnionych miejsc na widowni zależy od aktualnych wytycznych. Obowiązek zachowania odstępu miedzy zajmowanymi miejscami nie dotyczy:
• widza uczestniczącego w pokazie z dzieckiem do 13 r.ż.;
• osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub osób, które ze względu na stan zdrowia nie mogą poruszać się samodzielnie;
• osób z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego;
• osób wspólnie zamieszkujących luz gospodarujących.
Bilety dla osób posiadających certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19 wymagają okazania certyfikatu przed wejściem na widownie.
Dzieci do lat 3 zwolnione są z zakupu biletu jeśli zajmują jedno miejsce razem z rodzicem.

więcej
Wybierz sektor
PARTERBALKON

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Sprawdź  Aktualny repertuar MOK Głogów