DROGA Wojciecha Młynarskiego i Jerzego Derfla” – piosenki Wojciecha Młynarskiego zaśpiewa Stanisław Górka, z akompaniamentem Jerzego Derfla....

DROGA Wojciecha Młynarskiego i Jerzego Derfla” – piosenki Wojciecha Młynarskiego zaśpiewa Stanisław Górka, z akompaniamentem Jerzego Derfla.
Marzec to miesiąc, w którym Wojciech Młynarski urodził się i kiedy odszedł. Pozostało po Nim mnóstwo ponadczasowych utworów, które wykonywał osobiście i śpiewanych przez wielu znakomitych wykonawców: Skaldów, Quorum, Hannę Banaszak, Marylę Rodowicz, Łucję Prus, Annę German i wielu innych. Znaczną część swojej artystyczne drogi przemierzył z Jerzym Derflem, który komponował muzykę do jego słów i akompaniował podczas koncertów. Jerzy Derfel z ogromną swadą i wdziękiem opowiada wiele zabawnych i mądrych historyjek, które zdarzyły się na ich wspólnej Drodze. Wyłania się z nich obraz Wojciecha Młynarskiego, którego nie znaliśmy, a warto. Stanie się to za sprawą Jerzego Derfla i Stanisława Górki, aktora znanego m.in. z serialu Plebania, znakomitego wykonawcy piosenek Wojciech Młynarskiego.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Dom Środowisk Twórczych Pałac T. Zielińskiego