NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
• PRZED WJAZDEM NA TEREN KINA WYKONYWANY JEST POMIAR TEMPERATURY, PROSIMY O ZAŁOŻENIE MASECZEK ORAZ UCHYLENIE OKNA....

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
• PRZED WJAZDEM NA TEREN KINA WYKONYWANY JEST POMIAR TEMPERATURY, PROSIMY O ZAŁOŻENIE MASECZEK ORAZ UCHYLENIE OKNA. OSOBY Z TEMPERATURĄ POWYŻEJ 37°C, WRAZ ZE WSPÓŁPASAŻERAMI, NIE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁU W POKAZIE
• BILETY SKANOWANE SĄ PRZEZ ZAMKNIĘTE OKNO POJAZDU (W RAZIE KONIECZNOŚCI UCHYLENIA OKNA NALEŻY MIEĆ ZAŁOŻONĄ MASECZKĘ LUB PRZYŁBICĘ)
• PRZYGOTUJ KOD QR DO ZESKANOWANIA, USTAW EKRAN NA NAJWYŻSZĄ JASNOŚĆ, ZADBAJ O CZYSTOŚĆ EKRANU I SZYB.
• NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ BILETÓW – NALEŻY WYBRAĆ TYLKO JEDEN BILET NA KAŻDY POJAZD
• NIE MOŻNA REZERWOWAĆ WYBRANYCH MIEJSC – NALEŻY STOSOWAĆ SIĘ ŚCIŚLE DO POLECEŃ OBSŁUGI TECHNICZNEJ NA MIEJSCU
• WJAZD WYŁĄCZNIE DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH < 2 M WYSOKOŚCI
• NIE WOLNO WYSIADAĆ Z SAMOCHODÓW
• NIE WOLNO PALIĆ I PIĆ ALKOHOLU PODCZAS WYDARZENIA
• BRAMKI WJAZDOWE NA TEREN POKAZU OTWIERANE SĄ NA 60 MIN. PRZED STARTEM WYDARZENIA, A ZAMYKANE NA 5 MIN. PRZED ROZPOCZĘCIEM SEANSU.
• UDZIAŁ W WYDARZENIU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU DOSTĘPNEGO NA www.facebook.com/SamochodoweKinoFerment W SEKCJI „NOTATKI”
• KONTAKT Z ORGANIZATOREM: rezerwacje@ferment.com.pl

---

Handlarz marihuany postanawia sprzedać narkotykowe imperium i przejść na emeryturę. Pożegnanie z półświatkiem nie będzie jednak tak łatwe, jak mogło mu się wydawać.

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Bilet 1+0 dotyczy samochodu z jedną osobą (kierowca). Należy wybrać i wykupić TYLKO JEDEN bilet na każdy pojazd (dla wszystkich uczestników).

Bilet 2+0 dotyczy samochodu z dwiema osobami (kierowca + pasażer). Należy wybrać i wykupić TYLKO JEDEN bilet na każdy pojazd (dla wszystkich uczestników).

Bilet 2+1 dotyczy samochodu z dwiema osobami z przodu (kierowca + pasażer) + 1 osoba na tylnej kanapie. Należy wybrać i wykupić TYLKO JEDEN bilet na każdy pojazd (dla wszystkich uczestników).

Bilet 2+2 dotyczy samochodu z dwiema osobami z przodu (kierowca + pasażer) + 2 osoby na tylnej kanapie. Należy wybrać i wykupić TYLKO JEDEN bilet na każdy pojazd (dla wszystkich uczestników).

Bilet 2+3 dotyczy samochodu z dwiema osobami z przodu (kierowca + pasażer) + trzy osoby na tylnej kanapie. Należy wybrać i wykupić TYLKO JEDEN bilet na każdy pojazd (dla wszystkich uczestników).

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Samochodowe Kino Ferment