NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
• PRZED WJAZDEM NA TEREN KINA WYKONYWANY JEST POMIAR TEMPERATURY, PROSIMY O ZAŁOŻENIE MASECZEK ORAZ UCHYLENIE OKNA....

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
• PRZED WJAZDEM NA TEREN KINA WYKONYWANY JEST POMIAR TEMPERATURY, PROSIMY O ZAŁOŻENIE MASECZEK ORAZ UCHYLENIE OKNA. OSOBY Z TEMPERATURĄ POWYŻEJ 37°C, WRAZ ZE WSPÓŁPASAŻERAMI, NIE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁU W POKAZIE
• BILETY SKANOWANE SĄ PRZEZ ZAMKNIĘTE OKNO POJAZDU (W RAZIE KONIECZNOŚCI UCHYLENIA OKNA NALEŻY MIEĆ ZAŁOŻONĄ MASECZKĘ LUB PRZYŁBICĘ)
• PRZYGOTUJ KOD QR DO ZESKANOWANIA, USTAW EKRAN NA NAJWYŻSZĄ JASNOŚĆ, ZADBAJ O CZYSTOŚĆ EKRANU I SZYB.
• NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ BILETÓW – NALEŻY WYBRAĆ TYLKO JEDEN BILET NA KAŻDY POJAZD
• NIE MOŻNA REZERWOWAĆ WYBRANYCH MIEJSC – NALEŻY STOSOWAĆ SIĘ ŚCIŚLE DO POLECEŃ OBSŁUGI TECHNICZNEJ NA MIEJSCU
• WJAZD WYŁĄCZNIE DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH < 2 M WYSOKOŚCI
• NIE WOLNO WYSIADAĆ Z SAMOCHODÓW
• NIE WOLNO PALIĆ I PIĆ ALKOHOLU PODCZAS WYDARZENIA
• BRAMKI WJAZDOWE NA TEREN POKAZU OTWIERANE SĄ NA 60 MIN. PRZED STARTEM WYDARZENIA, A ZAMYKANE NA 5 MIN. PRZED ROZPOCZĘCIEM SEANSU.
• UDZIAŁ W WYDARZENIU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU DOSTĘPNEGO NA www.facebook.com/SamochodoweKinoFerment W SEKCJI „NOTATKI”
• KONTAKT Z ORGANIZATOREM: rezerwacje@ferment.com.pl

---

ROGER to „Robin Hood” hipernowoczesnej metropolii Robo City. Ostatni zabłąkany pies w mieście kradnie żywność bogatym i dzieli swój łup wśród mniej uprzywilejowanych zwierząt w mieście. Pewnego dnia, gdy rabuje mieszkanie, wpada na piękną, syjamską, towarzyską kotkę BELLE - to klasyczna walka psów z kotami. Kiedy Roger wraca z gorącego spotkania z Belle do zrujnowanego „Starego Miasta” Robo City, natychmiast spotyka go spychacz mający zamiar zburzyć jego dom. Pośród chaosu spotyka BOB, odrzuconego „emo-bota” (robot z uczuciami nie był najskuteczniejszym pomysłem na biznes) i razem ledwo wychodzą z życiem.

Jednak wkrótce staje się jasne, że ich kłopoty dopiero się zaczęły. Burmistrz FRANK STONE najwyraźniej oszalał i ma zamiar eksmitować wszystkie żywe stworzenia z Robo City, aby stało się miejscem „tylko dla robotów”. Stone używa swoich maszyn, aby odstraszyć wszystkich ludzkich mieszkańców Robo City. Wkrótce Roger i Bob zostają uwięzieni w „Pamper-Pets”, luksusowej przystani SPA dla zwierząt domowych.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Bilet 1+0 dotyczy samochodu z jedną osobą (kierowca). Należy wybrać i wykupić TYLKO JEDEN bilet na każdy pojazd (dla wszystkich uczestników).

Bilet 2+0 dotyczy samochodu z dwiema osobami (kierowca + pasażer). Należy wybrać i wykupić TYLKO JEDEN bilet na każdy pojazd (dla wszystkich uczestników).

Bilet 2+1 dotyczy samochodu z dwiema osobami z przodu (kierowca + pasażer) + 1 osoba na tylnej kanapie. Należy wybrać i wykupić TYLKO JEDEN bilet na każdy pojazd (dla wszystkich uczestników).

Bilet 2+2 dotyczy samochodu z dwiema osobami z przodu (kierowca + pasażer) + 2 osoby na tylnej kanapie. Należy wybrać i wykupić TYLKO JEDEN bilet na każdy pojazd (dla wszystkich uczestników).

Bilet 2+3 dotyczy samochodu z dwiema osobami z przodu (kierowca + pasażer) + trzy osoby na tylnej kanapie. Należy wybrać i wykupić TYLKO JEDEN bilet na każdy pojazd (dla wszystkich uczestników).

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Samochodowe Kino Ferment