LAS W SZKLE to zielona roślinna kompozycja zamknięta w szklanym naczyniu. Namiastka leśnego ekosystemu w zminiaturyzowanej formie, przeniesiona do...

LAS W SZKLE to zielona roślinna kompozycja zamknięta w szklanym naczyniu. Namiastka leśnego ekosystemu w zminiaturyzowanej formie, przeniesiona do szklanego słoja. Na warsztatach opowiadamy skąd wzięła się idea zamykania roślin w naczyniach oraz kto stworzył najstarszy, zamknięty las. Uczymy krok po kroku komponować LAS i zdradzamy wskazówki, które pomogą w uprawie. Kompozycja stworzona na warsztatach będzie pięknym dodatkiem do każdego wnętrza lub oryginalnym pomysłem na prezent.
Jak wyglądają warsztaty?

Część praktyczną poprzedzamy teorią – dzielimy się naszą wiedzą na temat najważniejszych zasad konstruowania lasów w szkle i innych aspektów np. pielęgnacji.
Podczas części praktycznej aktywnie pomagamy uczestnikom i pozostajemy do ich dyspozycji.
Gwarantujemy wszelkie materiały potrzebne do stworzenia ogrodu w szklanym słoju (rośliny, podłoża, żwiry, mchy, narzędzia, dekoracje itp.).
Jeżeli po warsztatach zostaną jakieś rośliny uczestnicy mogą zabrać je do domu.
Każdy z uczestników zabiera ze sobą stworzony podczas warsztatów ogród w szkle.
Kto prowadzi warsztaty?

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Fiałkowska z firmy Cudne Wnętrze.
Bilety dostępne w trzech cenach w zależności od wielkości słoika.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Bilet upoważnia do udziału w warsztatach Las w Szkle 29/02/2020 w Klubie Relaks w Siechnicach i stworzenie kompozycji w małym słoiku.

Bilet upoważnia do udziału w warsztatach Las w Szkle 29/02/2020 w Klubie Relaks w Siechnicach i stworzenie kompozycji w średnim słoiku.

Bilet upoważnia do udziału w warsztatach Las w Szkle 29/02/2020 w Klubie Relaks w Siechnicach i stworzenie kompozycji w dużym słoiku.

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Centrum Kultury w Siechnicach