Koncert laureatów i Mikromusic w nowej odsłonie na finał Wschodów

Mikromusic wraca do korzeni muzyki ludowej i improwizowanej — Z Dolnej...

Koncert laureatów i Mikromusic w nowej odsłonie na finał Wschodów

Mikromusic wraca do korzeni muzyki ludowej i improwizowanej — Z Dolnej Półki to tytuł trasy koncertowej zespołu, którą muzycy z Natalią Grosiak planują na koniec 2019 roku. Cały program przedpremierowo zagrają w Lublinie. Koncert finałowy to też niezapomniane występy artystów, którzy wyróżnią się podczas Konkursu Piosenki Artystycznej.

Mikromusic z Dolnej Półki to całkiem nowa, akustyczna odsłona zespołu. Szukając niecodziennych brzmień grupa sięgnęła po nietypowe instrumenty. Czego nie umieli zrobić sami, kupili u lokalnych rzemieślników bądź znaleźli na targu staroci. Feerię dźwięków zapewnią gitary z pudełek po cygarach, miski dla psów, weselny akordeon, basowy flet i turecki saz. Co więcej, sama płyta powstaje w równie niecodziennych okolicznościach — nagrywana jest na żywo między innymi na Wieży Matematycznej Uniwersytetu Wrocławskiego. 

Finałowy koncert Festiwalu Wschody odbędzie się 14 kwietnia o godz. 18.00 w Centrum Spotkania Kultur. Wystąpią Laureaci Konkursu Piosenki Artystycznej, a tuż po nich zespół Mikromusic wraz z gośćmi, których przedstawimy niebawem. 

Ceny biletów do 7 kwietnia:
miejsca oznaczone kolorem żółtym: 70 zł
miejsca oznaczone kolorem czerwonym: 50 zł
miejsca oznaczone kolorem niebieskim: 30 zł

Następnie od 8 kwietnia:
miejsca oznaczone kolorem żółtym: 90 zł
miejsca oznaczone kolorem czerwonym: 65 zł
miejsca oznaczone kolorem niebieskim: 40zł

więcej
Wybierz sektor Csk CSK Proscenium 1 CSK Proscenium 2 CSK Balkon lewy I CSK Balkon lewy II CSK Balkon prawy I CSK Balkon prawy II CSK Balkon I_I CSK Balkon I_II CSK Balkon II_I CSK Balkon II_II CSK Główna IV CSK Główna III CSK Główna I CSK Główna II CSK Główna V CSK Główna VI CSK Bok I CSK Bok II CSK Amfiteatr CSK Bok III CSK Bok IV

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Festiwal Wschody