Na Wschody przyjadą 13 kwietnia. Prosto z europejskiej trasy koncertowej. Nie pierwszej, bo zagrali już przeszło pięćset koncertów w kilkunastu...

Na Wschody przyjadą 13 kwietnia. Prosto z europejskiej trasy koncertowej. Nie pierwszej, bo zagrali już przeszło pięćset koncertów w kilkunastu krajach na świecie. The Freeborn Brothers to cyrk osobliwości, mieszanka amerykańskiego, cygańskiego i słowiańskiego folku z nutą punk rocka.

The Freeborn Brothers w swojej muzyce łączą z powodzeniem brzmienie banjo z południa USA z melancholijnym akordeonem i żywiołową, bałkańską orkiestrą dętą. Ich występy porywają publiczność do szalonej zabawy, pełnej teatralnej i kabaretowej atmosfery. 

Zachwyciliśmy się w zeszłym roku, kiedy Mateusz Pleśniak, jeden z członków zespołu, wystąpił na 7. Wschodach. Wiedzieliśmy, że musi przyjechać w 2019. I wraca z grupą, która wystąpiła w kilkunastu krajach świata, grała w dziesiątkach muzycznych klubów w Europie, m.in. w Anglii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Skandynawii oraz na Bałkanach, goszcząc na największych festiwalach, takich jak Colours of Ostrava i Mighty Sounds. Koncert na Wschodach będzie uwieńczeniem ich kolejnej europejskiej trasy. 

The Freeborn Brothers wystąpią na scenie Chatki Żaka w sobotę, 13 kwietnia o godz. 19.00.
Ceny biletów do 7 kwietnia - 21 zł, następnie od 8 kwietnia - 32 zł.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Festiwal Wschody