Art of Healing – to targi i konferencja dla pasjonatów zdrowego życia. 2 edycja odbędzie się 19-20 września 2020 r., w warszawskim...

Art of Healing – to targi i konferencja dla pasjonatów zdrowego życia. 2 edycja odbędzie się 19-20 września 2020 r., w warszawskim Koneserze.

Czeka Cię 2 dni eksperckich wykładów, ponad 100 wystawców, strefa healing/zabiegowa, strefa zdrowego jedzenia i relaksu.

Naszą misją jest prezentowanie całego spektrum naturalnych metod dbania o zdrowie, podnoszenia witalności, poziomu energii zarówno ciała, jak i ducha. Na zdrowie patrzymy holistycznie. Wyznajemy zasadę brania odpowiedzialności za swoją kondycję. Pokazujemy, gdzie spotyka się starożytna wiedza z nowoczesnymi technologiami. Promujemy twierdzenie i pokazujemy sposoby na utrzymywanie swojego ciała oraz umysłu w permanentnej, doskonałej kondycji bez obaw o choroby i bez zadyszki.

Art of Healing to definicja zdrowia.

Obszary tematyczne: medycyna naturalna, suplementacja, slow life, eco lifestyle, fitoterapia, urządzeniami medycyny XXI, rozwój świadomości, psychologia, medytacja, enteogeny.
Odwiedź naszą stronę: http://healing.com.pl/
i Facebook: https://www.facebook.com/1SztukaZdrowia/

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Cena zawiera wejście do strefy targowej i udział w konferencji - przez dwa dni trwania wydarzenia. Dzieci do 10 r.ż mają bezpłatny wstęp.

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Art of Healing