Informacje o Organizatorze

Brzeskie Centrum Kultury - kup bilety online

KUP BILET

Koncert Piosenek Filmowych  

KUP BILET

Koncert Piosenek Filmowych

Brak terminów

Informacje o wydarzeniu

Koncert piosenek filmowych to spektakl muzyczny, w którym wykonawcy zaprezentują różnorodne utwory pochodzące z filmów. To wyjątkowe wydarzenie przedstawią Zespół Wokalny Coda oraz Chórki.  Podczas koncertu piosenek filmowych, artyści wykonują popularne utwory, które stały się ikonicznymi dzięki swojemu wystąpieniu w filmach. Piosenki te często łączą się z emocjami, scenami oraz postaciami, które oglądaliśmy na ekranie.

Podczas koncertu piosenek filmowych wykorzystane zostaną efekty wizualne, takie jak projekcje filmowe, oświetlenie i dekoracje sceniczne, aby wzmocnić atmosferę i przenieść publiczność do świata filmowego. Koncert kierowany jest zarówno do fanów filmów, jak i miłośników muzyki, ponieważ łączą w sobie obie te dziedziny sztuki. To doskonała okazja, aby przeżyć ponownie ulubione chwile z filmów i cieszyć się wykonaniem na żywo znanych piosenek.

Koncert piosenek filmowych to nie tylko doskonała rozrywka, ale także sposób na przypomnienie sobie niezapomnianych scen i emocji, które towarzyszyły nam podczas oglądania filmów.

Produkcja: Brzeskie Centrum Kultury

Reżyser koncertu i aranżacje: Przemysław Ślęzak

Producent, wizualizacje: Łukasz Oskar Michalak

Realizacja dźwięku: Robert Stępień

Realizacja światła, scenografia : Krzysztof Kowalczyk

Brzeskie Centrum Kultury - kup bilety online

Nie przegap