Carbon Footprint Summit 2020 wraz z Przestrzenią Partnerską Odpowiedzialnego Biznesu Fair Job Fairs - to wyjątkowa platforma łącząca świat nauki,...

Carbon Footprint Summit 2020 wraz z Przestrzenią Partnerską Odpowiedzialnego Biznesu Fair Job Fairs - to wyjątkowa platforma łącząca świat nauki, technologii, aktywizmu społecznego i biznesu. Eksperci z wielu branż i środowisk zgromadzą się na niej, by omówić najnowsze trendy i inspirujące rozwiązania. Jesteśmy pewni, że te działania wpłyną nie tylko na podniesienie poziomu świadomości spełeczniej, ale też realnie pomogą zmienić świat.

Przestrzeń Partnerska Odpowiedzialnego Biznesu Fair Job Fairs to doskonałe połączenie realnego oraz wirtualnego miejsca do zaprezentowania odpowiedzialnego, zrównoważonego biznesu, który na co dzień zmienia świat, wybierając ekologię i ochronę klimatu.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Jak ograniczać swój ślad węglowy w życiu i w pracy? W jaki sposób nasze decyzje konsumenckie wywierają wpływ na biznes, by stawał się bardziej odpowiedzialny i zrównoważony? #Głosuj portfelem! Bilet dla osób indywidualnych. Cena brutto.

Bilet B2B. Udział w Konferencji poszerzony o możliwość udziału w bankiecie w przede dniu wydarzenia. Podana cena jest kwotą brutto.

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Carbon Footprint Foundation