Marek Dyjak nagrał do tej pory 9 płyt, z czego ostatnia – „Kobiety” – została uznana przez Kubę Wojewódzkiego za najlepszy album 2013 r. O tym, jak...

Marek Dyjak nagrał do tej pory 9 płyt, z czego ostatnia – „Kobiety” – została uznana przez Kubę Wojewódzkiego za najlepszy album 2013 r. O tym, jak świetnym jest wokalistą, przekonać się będzie można podczas koncertu. O tym, jakim jest człowiekiem, będzie można choć w części dowiedzieć się podczas spotkania po koncercie w Szklarni. Artysta zaprezentuje swoją biografię „Polizany Przez Boga”, napisaną przez Arka Bartosiaka i Łukasza Klinke, dziennikarzy publikujących w Przekroju, Gazecie Wyborczej i Playboy’u. Wstęp na spotkanie jest wolny.
O książce:
Marek Dyjak to arsenał amunicji. Zadając kolejne pytania, otwierające szczelnie pozamykane skrzynie ze wspomnieniami, nigdy nie wiedzieliśmy na co trafimy, ale zawsze mieliśmy pewność, że będzie wybuchowo. Wszyscy myślą, że Dyjak to świetny wokalista, rasowy pijak i niedoszły samobójca. My staraliśmy się odnaleźć prawdziwą naturę Marka, tę mniej znaną i oczywistą. Wrażliwego człowieka skrytego pod maską prostolinijności, pogodnego faceta w przebraniu depresyjnego mruka i radykalnego komentatora rzeczywistości, którego metafor nie przebiją najwięksi poeci. Mamy nadzieję, że czytając tę książkę, zbliżą się Państwo do prawdziwego Marka.
Polizany Przez Boga ukaże się 1 grudnia.

więcej

Brak terminówSprawdź  Aktualny repertuar Centrum Kultury w Lublinie