Festiwal mierzony w tysiącach uderzeń serca i dziesiątkach koncertów, organizowany po raz siódmy w „krzakach” nad Popradem. Najgorętsza muzyka w...

Festiwal mierzony w tysiącach uderzeń serca i dziesiątkach koncertów, organizowany po raz siódmy w „krzakach” nad Popradem. Najgorętsza muzyka w Europie - bałkańskie i karpackie rytmy, piękna przyroda, niezapomniana zabawa. W tym roku na Pannonice wystąpią m.in.:
Bora Dugić (SRB), Goran Bregović and His Funeral & Wedding Band (SRB + MAC/BG), Bulgarian Voices Angelite (BG), Kočani Orkestar (MAC),
Etnorom (HU), Adam Strug (PL), Bisserov Sisters (BG), Stefan Mladenović Orkestar feat. Heyli (SRB/PL), Baro Drom Orkestar (IT) i inni.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Jest to opłata za każdą osobę dorosłą i dziecko pow. 140 cm za prawo do nocowania w namiocie lub kamperze na terenie wioski festiwalowej podczas festiwalu Pannonica, bez względu na ilość nocy. Opłata jest zbędna, gdy ma się karnet "z polem nam"

Jest to zryczałtowana opłata za każdy pojazd (camper, van sypialny lub motocykl) który wjeżdża do Camper Parku lub Moto Parku w wiosce festiwalowej. uwaga; główny parking w sąsiedztwie wioski festiwalowej w dalszym ciągu jest bezpłatny!

karnet na cały festiwal; wszystkie koncerty + pole namiotowe

karnet na cały festiwal (3 dni) - same koncerty

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu