Festiwal mierzony w tysiącach uderzeń serca i dziesiątkach koncertów, organizowany po raz siódmy w „krzakach” nad Popradem. Najgorętsza muzyka w...

Festiwal mierzony w tysiącach uderzeń serca i dziesiątkach koncertów, organizowany po raz siódmy w „krzakach” nad Popradem. Najgorętsza muzyka w Europie - bałkańskie i karpackie rytmy, piękna przyroda, niezapomniana zabawa. Szczegóły programu wiosną, ale karnety kupione „w ciemno” w najlepszej cenie!

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Karnet na cały festiwal (3 dni) wraz z opłatą za nocowanie w wiosce festiwalowej (na polu namiotowym lub w CamperParku). Blind Promo trwa do ogłoszenia pierwszych zespołów występujących na festiwalu w 2019 r. Za to teraz karnety są naprawdę tanie.

Karnet na cały festiwal (3 dni) same koncerty, ale bez prawa do nocowania i przebywania na polu namiotowym czy w CamperParku. Blind Promo trwa do ogłoszenia pierwszych zespołów występujących na festiwalu w 2019 r. Za to teraz karnety są naprawdę tanie.

Jest to opłata za każdą osobę dorosłą i dziecko pow. 140 cm za prawo do nocowania w namiocie lub kamperze na terenie wioski festiwalowej podczas festiwalu Pannonica, bez względu na ilość nocy. Opłata jest zbędna, gdy ma się karnet "z polem nam"

Jest to zryczałtowana opłata za każdy pojazd (camper, van sypialny lub motocykl) który wjeżdża do Camper Parku lub Moto Parku w wiosce festiwalowej. uwaga; główny parking w sąsiedztwie wioski festiwalowej w dalszym ciągu jest bezpłatny!

Posiadasz kupon rabatowy?
Zapłać z Visa Checkout lub

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu