Festiwal mierzony w tysiącach uderzeń serca i dziesiątkach koncertów, organizowany po raz siódmy w „krzakach” nad Popradem. Najgorętsza muzyka w...

Festiwal mierzony w tysiącach uderzeń serca i dziesiątkach koncertów, organizowany po raz siódmy w „krzakach” nad Popradem. Najgorętsza muzyka w Europie - bałkańskie i karpackie rytmy, piękna przyroda, niezapomniana zabawa. W tym roku na Pannonice wystąpią:
we czwartek: Bum Bum Orkestar (pl), Bisserov Sisters (bg), Luiku (ukr), Kočani Orkestar (mac) (The Legendary!)
w piątek: Aälma Dili (fra), EtnoRom (hu), Adam Strug (pl), Goran Bregović and Wedding & Funeral Band (srb/mac/bg) (The Legendary!)
w sobotę: Baro Drom Orkestar (it), Stefan Mladenović Orkestar feat. Heyli (srb/pol), Bulgarian Voices Angelite (bg) (The Legendary!), Bora Dugić (srb) (The Legendary!)

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

karnet na cały festiwal; wszystkie 12 koncertów + wydarzenia towarzyszące (bez pola namiotowego)

karnet na cały festiwal; wszystkie 12 koncertów + wydarzenia towarzyszące (z polem namiotowym)

czwartek 4 koncerty od godz. 18.30: Bum Bum Orkestar (pl), Bisserov Sisters (bg), Luiku (ukr), Kočani Orkestar (mac) (The Legendary!)

piątek 4 koncerty od godz. 18.00: Aälma Dili (fra), EtnoRom (hu), Adam Strug (pl), Goran Bregović and Wedding & Funeral Band (srb/mac/bg) (The Legendary!)

sobota 4 koncerty od godz. 18.00: Baro Drom Orkestar (it), Stefan Mladenović Orkestar feat. Heyli (srb/pol), Bulgarian Voices Angelite (bg) (The Legendary!), Bora Dugić (srb) (The Legendary!)

Jest to opłata za każdą osobę dorosłą i dziecko pow. 140 cm za prawo do nocowania w namiocie lub kamperze na terenie wioski festiwalowej podczas festiwalu Pannonica, bez względu na ilość nocy. Opłata jest zbędna, gdy ma się karnet "z polem nam"

Jest to zryczałtowana opłata za każdy pojazd (camper, van sypialny) który wjeżdża do Camper Parku przy wiosce festiwalowej. uwaga; główny parking w sąsiedztwie wioski festiwalowej w dalszym ciągu jest bezpłatny!

Promocja 50% (tylko do 15 czerwca!) Jest to zryczałtowana opłata za 1 motocykl wjeżdżający do MotoParku w wiosce festiwalowej

obowiązkowa dopłata za każdy namiot rozbijany w CamperParku* *nie dotyczy namiotów dachowych

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu