Dom Kultury w Wolbromiu » T.LOVE trasa HAU! HAU! » 19:00, Piątek (do: 28.10.2022, 19:00)

Koncert zespołu T.LOVE w Wolbromiu jest jednym z przystanków muzycznych podczas trasy koncertowej w 2022r., która promuje nowy album zespołu „Hau!...

Koncert zespołu T.LOVE w Wolbromiu jest jednym z przystanków muzycznych podczas trasy koncertowej w 2022r., która promuje nowy album zespołu „Hau! Hau!”. Koncert ten będzie również powrotem do największych utworów zespołu. Koncert zespołu T.LOVE w Wolbromiu jest jednym z przystanków muzycznych podczas trasy koncertowej w 2022r., która promuje nowy album zespołu „Hau! Hau!”. Koncert ten będzie również powrotem do największych utworów zespołu.

„It’s Only Rock’n’Roll (But I Like It)”! – ten zwrot, tytuł utworu, a jednocześnie koncertowego zapisu  The Rolling Stones – jednej z ulubionych kapel Muńka Staszczyka, Janka Benedeka i całego składu T.LOVE - nasuwa się sam kiedy się słucha najnowszego, od razu wpadającego w ucho singla zespołu, zatytułowanego „Pochodnia”.
A zwłaszcza, kiedy ogląda się ilustrujący go klip z archiwalnymi zdjęciami sprzed… 30, 40 lat!

Tak, tak! Załoga T.LOVE w 2022 roku obchodzi 40-sty jubileusz istnienia!

Ale wisienki na tym torcie będą dwie, bo dokładnie w tym roku przypada też 30-lecie powstania ikonicznego w polskiej kulturze lat 90. albumu „King”, nagranego w kultowym składzie z Jankiem Benedekiem (twórczy duet Muniek & Janek wcześniej błysnął pod czujnym nasłuchem śp. Roberta Brylewskiego krążkiem „Pocisk miłości”) oraz z Jackiem Perkowskim – gitara, Pawłem Nazimkiem – bas, Jarkiem Polakiem - perkusja. Do dziś wielu krytyków muzycznych uważa „Kinga” za najlepszą rockową polską płytę dekady 1990 - 2000.

Pikanterii wydarzeniu dodaje fakt, że muzycy niedługo po nagraniu „Kinga” rozstali się – jak to w przypadku silnych osobowości i słynnych twórczych duetów i kapel w historii muzyki bywało nie raz  - w burzliwej atmosferze.

Po wielu latach muzycy ponownie połączyli siły i powstał nowy album „Hau! Hau!”, który jako pierwszy promuje singiel „Pochodnia”.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Zaznacz miejsca
Ekran
Wybrane typy biletów
Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Sprawdź  Aktualny repertuar Dom Kultury w Wolbromiu