Klimakterium ... i już 1
05.09.2025
19:00
Klimakterium ... i już 1
05.09.2025
19:00
Klimakterium...i już - hit teatralny! Być kobietą po czterdziestce to wcale nie musi być smutne, trudne i nudne... udowadniają barwne bohaterki spektaklu Klimakterium ... i już - Elżbiety Jodłowskiej. Co prawda, Pamela, Malina, Krycha i Zosia borykają się z konwencjonalnymi problemami, takimi jak m.in.: samotność, brak miłości, zdrady, czy domowe kataklizmy, gdzie przydałaby się męska pomoc, jednak ich podejście do przeciwności losu, spowodowanych często wiekiem, jest doskonałym wzorem do naśladowania dla każdej dojrzałej kobiety.
Dziękujemy wszystkim, którzy z nami byli! Zapisz się do newslettera, by nie przegapić kolejnych edycji i podobnych wydarzeń.