Podczas warsztatu nauczymy Was kulinarnej alchemii i miłości do gotowania, tak aby potrawy nie tylko bosko smakowały, ale również wzmacniały naszą...

Podczas warsztatu nauczymy Was kulinarnej alchemii i miłości do gotowania, tak aby potrawy nie tylko bosko smakowały, ale również wzmacniały naszą energię życiową i witalność.

Prowadzi:
Katarzyna Fizia – mgr dietetyki (ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach), dietetyk TCM, terapeuta TCM, weganka, pasjonatka kulinarna, specjalista z zakresu masażu Gua Sha, ziół kulinarnych TCM, praktykuje Ping Shen i jogę holistyczną i kundalini. Kontynuuje rozwój naukowy na studiach doktoranckich (Śląski Uniwersytet Medyczny).
W zakresie TCM dokształca się już od ponad 8 lat w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Terapią żywieniową, psychodietetyką oraz diet coachingiem zajmuje się zawodowo już od ponad 9 lat, dietetyką TCM od 2010 roku.
Prowadzi autorski cykl warsztatów kulinarnych i rozwojowych w Krakowie i Katowicach pod hasłem Dietetyka TCM dla każdego! Obecnie podjęła 2,5 letnie nauczanie akupunktury klasycznej – Styl jednej igły we Wrocławiu w szkole prowadzonej przez Donalda Halfkennego (Ling Shu Institute for Classical Acupuncture and Chinese Medicine).

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Kuchnia pełna miłości -opłata rezerwacyjna 290 PLN z całej kwoty 590

Posiadasz kupon rabatowy?
Zapłać z Visa Checkout lub

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Jalla! Odzyskaj ciało