„Grażyna Łobaszewska & Ajagore - "Dziwny jest ten świat" w repertuarze Czesława Niemena w 16-stą rocznicę śmierci artysty ".
Grażyna Łobaszewska...

„Grażyna Łobaszewska & Ajagore - "Dziwny jest ten świat" w repertuarze Czesława Niemena w 16-stą rocznicę śmierci artysty ".
Grażyna Łobaszewska jest bez wątpienia jedną z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorek i autorek wielu śpiewanych przez siebie utworów. Od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel.
Od wielu lat artystce regularnie towarzyszy formacja „AJAGORE” w składzie: Sławomir Kornas – bas, śpiew, Maciej Kortas – gitara Michał Szczeblewski – perkusja. Owocem tej współpracy są koncerty dedykowane pamięci Czesława Niemena z okazji 80 rocznicy urodzin, podczas których artystka śpiewa w nowoczesnych aranżacjach ponadczasowe utwory Niemena. Koncertem tym uczcimy również przypadająca 17 stycznia rocznicę śmierci niezapomnianego artysty.
Oprócz utworów z repertuaru Czesława Niemena nie zabraknie oczywiście największych przebojów, takich jak "Czas nas uczy pogody", „Brzydcy”, „Gdybyś”, „Za szybą”. Nie zabraknie również przepięknych utworów z wcześniejszych płyt: „Prowincja jest piękna”, „Przepływamy” oraz z najnowszego wydawnictwa „Sklejam się…”. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem legendy polskiej muzyki w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie..

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Kino Sokół Brzozów