Kino Paradox » Parasite » Terminy

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego....

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.
„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.
Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on - mówi o reżyserze „Parasite” Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite” Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność.

Gisaengchung
Korea Południowa 2019, 132 min.

reżyser: Bong Joon-ho
scenariusz: Dae-hwan Kim, Joon-ho Bong, Jin Won Han
zdjęcia: Kyung-Pyo Hong
muzyka: Jaeil Jung
obsada: Song Kang-ho, Lee Sun-kyun, Jo Yeo-jeong, Choi Woo-sik, Jang Hye-jin, Park So-dam

więcej
Parasite - Kup bilet Parasite Scena: Paradox

23.02 Niedziela 15:30

Parasite - Kup bilet Parasite Scena: Paradox

24.02 Poniedziałek 20:30

Parasite - Kup bilet Parasite Scena: Paradox

25.02 Wtorek 20:30

Parasite - Kup bilet Parasite Scena: Paradox

26.02 Środa 20:30

Parasite - Kup bilet Parasite Scena: Paradox

27.02 Czwartek 20:30Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Kino Paradox