Kino Praha » FFS: Płyń Kim » Terminy

Inspirująca, prawdziwa opowieść o pływaczce, która jako pierwsza kobieta przepłynęła 30 mil przez odcinek zimnych, wzburzonych i zamieszkałych...

Inspirująca, prawdziwa opowieść o pływaczce, która jako pierwsza kobieta przepłynęła 30 mil przez odcinek zimnych, wzburzonych i zamieszkałych przez rekiny wód wybrzeży San Francisco.

Diagnoza lekarzy nie zostawiała nadziei: amputacja, w najlepszym wypadku poruszanie się o lasce. Kim Chambers postanowiła udowodnić, że lekarze są w błędzie. Po licznych operacjach rozpoczyna wyczerpującą rehabilitację. Jednym z jej elementów jest pływanie, które Kim odkrywa na nowo i które staje się jej pasją. Obecnie Kim uważana jest za jedną z najbardziej utalentowanych pływaczek długodystansowych na świecie. Jako trzecia kobieta i szósta osoba na świecie ukończyła Ocean’s Seven Challenge.

Film śledzi jej losy podczas kolejnego wyzwania. Tym razem Chambers chce samotnie przepłynąć ponad czterdziestokilometrową trasę wzdłuż kalifornijskiego wybrzeża, z Wysp Farallońskich do mostu Golden Gate. Zimna woda, zmienne prądy oraz żyjące tam rekiny czynią ją jedną z najniebezpieczniejszych tras pływackich. Co daje siłę Kim? Co każe pokonać strach, realizować swoją pasję i zarażać nią innych?

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Kino Praha