W dniach 5-8 grudnia 2019 roku odbędzie się Krakowski Festiwal Górski. Przed nami 17. edycja tej unikatowej imprezy. W ciągu czterech dni w...

W dniach 5-8 grudnia 2019 roku odbędzie się Krakowski Festiwal Górski. Przed nami 17. edycja tej unikatowej imprezy. W ciągu czterech dni w Krakowie gościć będzie wielki alpinistyczny świat. A w nim wybitne górskie osobowości, podróżnicy, świetni fotograficy, pokazy filmowe i multimedialne, prelekcje, dyskusje, zawody sportowe, interaktywne warsztaty oraz wykłady etc. Słowem prawdziwe święto gór, którego nie można przegapić.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Wstęp na seans w Kinie Kijów.Centrum (5 grudnia), na płatne wydarzenia w Sali Teatralnej w ICE Kraków (6 grudnia) oraz na płatne wydarzenia festiwalu odbywające się w Sali Głównej UEK (7-8 grudnia) oraz PREZENTY (koszulka, butelka, preparat Nikwax).

Wstęp na płatne wydarzenia w Sali Teatralnej w ICE Kraków (6 grudnia) oraz na płatne wydarzenia festiwalu odbywające się na Sali Głównej UEK (7-8 grudnia) oraz PREZENTY (butelka, preparat Nikwax).

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Krakowski Festiwal Górski