Po świetnie przyjętym koncercie Natalii Kukulskiej w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, Artystka wraca na jego scenę w bardziej kameralnym...

Po świetnie przyjętym koncercie Natalii Kukulskiej w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, Artystka wraca na jego scenę w bardziej kameralnym wydaniu!

Podczas koncertu Natalii na scenie towarzyszyć będą fantastyczni muzycy: Michał Dąbrówka, Archie Shevsky oraz Artur Boo Boo Twarowski. To niepowtarzalna okazja by usłyszeć takie utwory jak „Halo tu Ziemia”, „Kobieta”, „Pół na Pół”, „Decymy” , "Im więcej Ciebie tym mniej", "Piosenka światłoczuła" czy „Sexi Flexi” w zupełnie nowych, akustycznych aranżacjach.

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów, W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Najnowszy album Artystki - „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa