Informacje o Organizatorze

Kino ZODIAK - kup bilety online

KUP BILET

Koncert Walentynkowy - Romantic, YLO Violin & Sergio Bettas  

KUP BILET

Koncert Walentynkowy - Romantic, YLO Violin & Sergio Bettas

Brak terminów

Informacje o wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na romantyczne połączenie skrzypiec i włoskiego tenoru!

12 lutego, o g. 17.00 odbędzie się Koncert Walentynkowy - Romantic, YLO Violin & Sergio Bettas.

Podczas występu usłyszą Państwo utwory z repertuarów takich artystów, jak m.in. Frank Sinatra, Dean Martin, Elvis Presley czy Andrea Bocelli.

YLO Violin czyli Ilona Perz-Golka – utalentowana polska skrzypaczka i kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium w Holandii.
Skrzypce towarzyszyły jej przez całe życie: od momentu rozpoczęcia edukacji w wieku 7 lat, poprzez liczne koncerty z zespołami kameralnymi oraz orkiestrą Filharmonii Sudeckiej, w której pracowała.
YLO Violin urzeka publiczność swoją muzyką, wdziękiem i talentem. Dzięki swej działalności koncertowej zwiedziła niemal cały świat.

Sergio Bettas - włoski tenor pochodzący z Ferrary. Absolwent Muzycznego Konserwatorium w rodzinnym mieście. Muzyka od zawsze wypełniała jego życie. Zaczynał od gry na instrumentach, pasję do śpiewu odkrył w sobie nieco później.
Jego artystyczna droga związana jest z Teatrem Teatro Regio (Parma) oraz Teatrem Wielkim (Warszawa).
Debiutował w roli Manrika w Trubadurze Verdiego w 2006 roku. W swoim repertuarze tenor posiada zarówno klasyczne kompozycje operowe, jak i utwory muzyki rozrywkowej.

Bilety w cenie:
- 30zł - normalny,
- 27zł - ulgowy - szkolny, studencki, KDR / MKS / PKS.
Zapraszamy!

Kino ZODIAK - kup bilety online

Nie przegap