Na scenie wystąpi November Project – wyjątkowy zespół Włodka „Paprodziada” Dembowskiego, na co dzień wokalisty zespołu Łąki Łan, muzykoterapeuty i...

Na scenie wystąpi November Project – wyjątkowy zespół Włodka „Paprodziada” Dembowskiego, na co dzień wokalisty zespołu Łąki Łan, muzykoterapeuty i jednego z bardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. November Project – jak piszą muzycy – zrodził się z miłości do muzyki i z chęci niesienia dobrej nowiny wszystkim ludziom. Świadczą o tym pozytywne brzmienia i teksty zespołu. Hasło, którym promują swoją muzykę, to: WSZYSCY JESTEŚMY SPECJALNEJ TROSKI.
Pierwszy w pełni dostępny koncert w Polsce. Co to znaczy?

To znaczy, że będzie dostępny dla wszystkich, czyli także dla osób z niepełnosprawnościami wzroku, słuchu i ruchu. Osoby z niepełnosprawnością wzroku i niewidome będą mogły skorzystać z audiodeskrypcji wykonywanej na żywo przez specjalistę z tej dziedziny.

Dla osób niedosłyszących zainstalowana zostanie pętla indukcyjna, zaś osoby Głuche będą mogły „usłyszeć” muzykę za pośrednictwem specjalnych plecaków, dostarczonych przez Mastercard. Tłumacz polskiego języka migowego będzie na żywo migał śpiewane piosenki i wypowiadane przez artystów kwestie.

Po dwóch stronach sceny znajdować się będą się dwa ekrany: na jednym wyświetlany będzie tłumacz polskiego języka migowego, a na drugim wspomagający osoby niedowidzące widok sceny.

Przestrzeń koncertowa jest w pełni przystosowana dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Uczestniczenie w koncercie możliwe będzie i na stojąco, i na siedząco (z trybun). Ponadto do pomocy dostępni będą asystenci.

Regulamin wydarzenia dostępny pod adresem https://kulturawrazliwa.pl/wp-content/uploads/2019/12/Regulamin-wydarzenia-Forum-Kultury-wrażliwej-2019.pdf

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Małopolski Instytut Kultury w Krakowie