Projekt "ASTOR" powstał w 2015 roku i miał swoją premierę w Sali Koncertowej Filharmonii w Szczecinie. Wówczas wspólnie z Krzysztofem Meisingerem...

Projekt "ASTOR" powstał w 2015 roku i miał swoją premierę w Sali Koncertowej Filharmonii w Szczecinie. Wówczas wspólnie z Krzysztofem Meisingerem wystąpiła Sinfonia Vrasovia. Koncert zgromadził nadkomplet publiczności i zakończył się wielominutowymi owacjami na stojąco. Zaprezentowany wówczas program zawierał najbardziej spektakularne dzieła mistrza tanga – Astora Piazzolli, a także muzykę filmową Ennio Morricone oraz najbardziej znane gitarowe dzieła hiszpańskich twórców w opracowaniu na gitarę i orkiestrę. Sukces koncertu był tak duży, że niedługo później został nagrany album ASTOR w Studiu S-2 Polskiego Radia w Warszawie. 27 września 2015 roku odbyła się premiera płyty podczas koncertu w Teatrze Wielkim Operze Narodowej. Na widowni zasiadło wówczas blisko 2000 słuchaczy, a koncert zakończył się także owacjami na stojąco i ogromnym sukcesem. Z podobną reakcją spotkały i spotykają się wszystkie koncerty w ramach tego projektu.
Od tamtego czasu niniejszy projekt zgromadził na widowniach blisko 50 000 melomanów – kilkanaście koncertów z orkiestrą Sinfonia Varsovia w Polsce i wspólna trasa po Japonii, a także wiele koncertów z innymi orkiestrami w Polsce i za granicą. Wszystkie koncerty zafascynowały nie tylko słuchaczy, ale także krytyków którzy nie mogą wyjść z podziwu dla gry Krzysztofa Meisingera jak i fascynacji dla tego projektu.
W Głogowie Krzysztof Meisinger wystąpi z jedną z najlepszych orkiestr kameralnych Europy – „Sinfonietta Cracovia”

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Zaznacz miejsca
Ekran
Wybrane typy biletów
Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar MOK Głogów