Retro granie w Muzeum Elektroniki !!!
Zapraszamy na interaktywną podróż w lata 80 i 90 XX wieku. Na naszej wystawie zagrasz na wielu starych...

Retro granie w Muzeum Elektroniki !!!
Zapraszamy na interaktywną podróż w lata 80 i 90 XX wieku. Na naszej wystawie zagrasz na wielu starych konsolach i komputerach, podotykasz wiekowe radia, gramofony i szpulowce U nas nie ma szyb i witryn jak w innych muzeach, wszystko jest dla Ciebie otwarte Wróć do swoich wspomnień kiedy gry wideo nie były tak dostępne jak dziś i aby zagrać niejednokrotnie trzeba było poznać kogoś kto miał konsole lub komputer. Pokaż swoim dzieciom sprzęty przy których kiedyś spędzało się godziny.
Adres naszej wystawy:
Muzeum Elektroniki
ul. Wrocławska 8
30-006 Kraków
Godziny otwarcia:
Wtorek - piątek od 16 do 20
Sobota - niedziela od 14 do 20
Ważność biletów do dnia 30.09.2021r. Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu do Muzeum. Bilety można wykorzystać w dowolny dzień, w godzinach otwarcia wystawy, bez uprzedniej rezerwacji.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

Bilet jednorazowego wstępu na wystawę dla osób w wieku od 17 lat. Data ważności od dnia zakupu do 30.09.2021. Kupując bilet online możesz wejść na wystawę w dowolny dzień nie ma potrzeby rezerwacji terminu.

Bilet jednorazowego wstępu dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat.Data ważności od dnia zakupu do 30.09.2021. Kupując bilet online możesz wejść na wystawę w dowolny dzień nie ma potrzeby rezerwacji terminu.

Bilet rodzinny, upoważniający do jednorazowego wejścia, 2 dorosłych + 2 dzieci. Data ważności od dnia zakupu do 30.09.2021. Kupując bilet online możesz wejść na wystawę w dowolny dzień nie ma potrzeby rezerwacji terminu.

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Sprawdź  Aktualny repertuar Muzeum Elektroniki