Informacje o Organizatorze

Piotr Augustynowicz MUSIC ART - kup bilety online

KUP BILET

Mojo w Teatrze Szczęście!  

KUP BILET

Mojo w Teatrze Szczęście!

Brak terminów

Informacje o wydarzeniu
Mojo wydaje debiutancką EP-kę, i będzie to świetna EP-ka. Jedziemy z nią w trasę aby razem z Wami świętować i pokazać się publiczności w wyjątkowych koncertowych miejscach na mapie Polski.
Zaczniemy w teatrze BOTO w naszym rodzimym Trójmieście, a potem lecimy: Olsztyn, Jaworzno, Kraków i Magdalenka pod Warszawą.
To dla nas wyjątkowa chwila - bądź z nami i Ty!
 
Bio (PL):
Mojo to nowy, 5-osobowy skład z Trójmiasta, grający przyprawiającą o zawrót głowy, wysokoprocentową mieszankę tradycyjnych amerykańskich brzmień z nowoczesną, polską zadziornością. Zespół czerpie inspiracje z rytmów, które królowały niegdyś na najlepszych, dzikich imprezach, tworząc wyjątkowe połączenie między muzykami a publicznością.
Mojo łączy ze sobą wpływy muzyki Cajun, Soul’u i Rhythm’n’bluesa - to brzmienia, które trzęsły posadami klubów tanecznych i zadymionych salonów amerykańskiego południa od Memphis po nowy Orlean - z tradycyjnymi akcentami zapożyczonymi między innymi z polskiego folkloru. Hipnotyczny groove, wpadające w ucho riffy i niesamowita chemia między muzykami to przepis na niezapomniany wieczór.

Piotr Augustynowicz MUSIC ART - kup bilety online

Nie przegap