Informacje o Organizatorze

Teatr KAMBAK - kup bilety online

KUP BILET

Przygody z Wyobrażonego Lasu  

KUP BILET

Przygody z Wyobrażonego Lasu

od 5

Czerwca

do 5

Czerwca

Czerwiec, 2024

Czerwiec, 2024

05 cze | 10:00 Śro

Poznańska 58, 53-630, Wrocław

Kup bilet

05 cze | 10:00 Śro

Poznańska 58, 53-630, Wrocław

Kup bilet

Informacje o wydarzeniu

Przygody z Wyobrażonego Lasu to baśniowy spektakl Teatru KAMBAK skierowany do najmłodszego widza (+5). Spektakl stworzony, aby łączyć pokolenia. Przepełniony śmiechem, pełen przygód i zwrotów akcji, wzruszy i przeniesie każdego w czas dzieciństwa. Jesteśmy świadomi, że w codziennym zaganianym życiu nie zawsze znajdujemy czas na bycie z rodziną, na bycie razem tu i teraz. Wizyta w teatrze jest najlepszą z możliwości, która pozwoli na wyciszenie się, wyłączenie telefonów i wspólne przeżywanie baśniowych perypetii przyjaciół z Wyobrażonego Lasu. 

Główna oś fabularna przedstawienia oparta jest na relacjach trójki bohaterów, wyobrażonych w głowie cudownego chłopca Williama. To on tworzy ten magiczny świat wykorzystując do tego przedmioty dnia codziennego. Nie potrzebuje wiele, wystarczy pokój, zabawki, miska, łyżka, butelka, aby Wyobrażony Las ożył. Poznany wrażliwego, pięknie naiwnego, dobrego Misia z drobną wadą wymowy. Każdemu przyjdzie on z pomocą i postara się naprawić każdy problem. Troszkę lękliwego ale o wielkim seru i harcie ducha Prosiaka, oraz wybitnie mądrego samotnika Osiołka. Ta różnorodność charakterów, spojrzeń na świat i jego problemy pozwoli opowiedzieć o mocy przyjaźni, o wspieraniu się, o akceptacji pomimo różnic, o niesieniu pomocy i celebrowaniu jakże ulotnego czasu dzieciństwa. 

Całość opatrzona pięknymi piosenkami i układami choreograficznymi wykonywanymi na żywo pozwoli dzieciom na śpiewanie razem z bogaterami. Wspólnie zanurzmy się w magiczny świat wyobraźni.

 

Teatr KAMBAK - kup bilety online

Nie przegap