Teatr Rampa przygotował odstresowującą propozycję dla rodziców, babć i dziadków a przede wszystkim – nauczycieli. Zapraszamy pedagogów, rodziców i...

Teatr Rampa przygotował odstresowującą propozycję dla rodziców, babć i dziadków a przede wszystkim – nauczycieli. Zapraszamy pedagogów, rodziców i tych którzy boją się myśli o potomstwie - na lampkę wina i terapeutyczne spotkanie z mgr Marzeną Świrską-Wnerwińską, specjalistką od wychowywania dzieci, pedagożkę i coachinię, która w czasie pandemii wygrała konkurs Belfer roku organizowany przez „Los nauczycielski”. „W czasach kryzysu edukacji szkoła potrzebuje liderek takich jak pani Marzena.” – pisało jury konkursu. Dzięki słynnym lekcjom w sieci, edukacyjnym piosenkom które mają milionowe odsłony oraz krytyce ministra edukacji Marzena Świrska-Wnerwińska stała się nie tylko gwiazdą tabloidów. Jako dyrektorka integracyjno-sportowo-wyczynowej szkoły podstawowej nr 5324 na Targówku toczy boje z depresją nastolatków, wizytującym szkołę dilerem, kuratorem i innymi demonami, które dręczą polską szkołę. W wolnych chwilach pani Marzena pisze autobiografię pt. „Niepokój nauczycielski” i wpada do ulubionego Teatru Rampa, gdzie w Klubie Tragediowym pracuje nad stand-up musicalem.

W opartym na faktach show mgr Marzena szczerze opowiada o drodze młodej wuefistki, która wspięła się na sam szczyt - została dyrektorką szkoły i gwiazdą „Losu nauczycielskiego”. Czy Marzena Świrska-Wnerwińska poradzi sobie jako dyrektorka i ogarnie setki rozwydrzonych dzieci a przede wszystkim – ich rodziców? Przekonaj się sam i przyjdź na szkolne zebranie.

SCENARIUSZ - Agnieszka Makowska, Michał Walczak
REŻYSERIA - Michał Walczak
MUZYKA - Andrzej Izdebski
SCENOGRAFIA I KOSTIUMY - Joanna Walisiak
LALKI - Konrad Czarkowski
KIEROWNICTWO PRODUKCJI - Eliza Parol

OBSADA:
DYREKTORKA - Agnieszka Makowska
GŁOS Z ZAŚWIATÓW - Robert Tondera

Wiek : Osoby dorosłe
Czas trwania : 100 minut

więcej

Brak terminówSprawdź  Aktualny repertuar Teatr Pinokio