Teatr Pinokio » Tuliluli » Terminy

Widzów prosimy o zdjęcie obuwia przed spektaklem -„Tuliluli” grane jest w szczególnej scenografii i szczególnych warunkach – scena i widownia to...

Widzów prosimy o zdjęcie obuwia przed spektaklem -„Tuliluli” grane jest w szczególnej scenografii i szczególnych warunkach – scena i widownia to ogromny biały namiot. "Tuliluli"
Reżyseria: Justyna Schabowska
Muzyka: Adam Świtała
Scenografia: Sylwia Maciejewska
Ruch sceniczny: Michał Ratajski
Występują: Małgorzata Krawczenko, Natalia Wieciech.
"Tuliluli" to spektakl-instalacja teatralna inspirowany wierszem „Nigdy niewyspanie” Joanny Kulmowej. Projekt artystyczny, oparty na plastyce i ruchu, adresowany jest do najmłodszego widza w przedziale wiekowym od 0 do 3 lat. Scenografia składa się z miękkiej, puchowej przestrzeni, gry świateł i obłych kształtów – to wszystko ma sprzyjać poczuciu bezpieczeństwa dziecka, pobudzać jego kreatywność i chęć poznawania świata. Spektakl złożony jest z kilku etiud teatralnych, w trakcie których widz wraz z aktorkami odbywa podróż po świecie nocnego nieba. Zaproszony jest do zabawy z księżycowym światłem i balonowymi chmurami, do ściągania z nieba gwiazd i do podróży na księżyc, który spada później na ziemię w postaci wielkiej, jasnej kuli. Każdemu ze zjawisk towarzyszy inny dźwięk, dzięki czemu całe niebo tętni własną muzyką. Głównym środkiem wyrazu jest ruch, przechodzący w taniec plastyczny i pantomimiczny.

Spektakl dla dzieci do 3 roku życia.

więcej

Brak terminówSprawdź  Aktualny repertuar Teatr Pinokio