W głowie jednej z postaci, autorki całego zamieszania, pojawia się najpierw druga ona, a potem babcia i koza, która obecnie znajduje się w stanie...

W głowie jednej z postaci, autorki całego zamieszania, pojawia się najpierw druga ona, a potem babcia i koza, która obecnie znajduje się w stanie reinkarnacji. Jakiś czas temu babcia i koza, otoczone „historycznym szaleństwem” przywędrowały ze wschodu do Wrocławia i tu zamieszkały.
Przedstawiamy historię o braku relacji i o potrzebie bliskości. O kobiecej tęsknocie. Ojciec, kochanek, mąż, syn, brat - mężczyzna – to ktoś na kogo się czeka, z kim się walczy, ktoś, z kim trzeba się dogadać. Nawet jeżeli nigdy go nie było i nigdy go nie będzie. Relacja kobieta – mężczyzna (i odwrotnie) to główna oś spektaklu. W grę wpisane są też dziecięce bajeczki, od których trudno jest się dorosłym osobnikom uwolnić oraz polskość, szczególnie - tak bardzo polskie - umiłowanie cierpienia.

Spektakl jest polemiką z pojęciem czasu, który uznaliśmy za rzeczywisty, a który nie istnieje. I z życiem, które uznaliśmy, że zaczyna się narodzinami, a kończy się po śmierci, co nie do końca jest pewne…

Zapraszamy na rodzinną działeczkę. Ogrody „Radość Życia” to ważny i piękny element miasta. Trzeba się spieszyć, bo ogródki działkowe zostały przeznaczone pod budowę nowej drogi. Drogi prowadzącej do nowego cmentarza.
Scenariusz i reżyseria:
Małgorzata Szczerbowska
Projekcje:
Bartosz Gajek

Obsada:
Mirka Dębska
Monika Karbowska
Monika Lecko
Anna Marszałek
Hubert Chojniak
Marcin Guzik
Marcin Jagodziński

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Teatr dla Początkujących