Spektakl podejmuje temat niewidzialnej sieci połączeń pomiędzy człowiekiem a naturą i kosmosem. Porusza tematy masowego stosowania antybiotyków w...

Spektakl podejmuje temat niewidzialnej sieci połączeń pomiędzy człowiekiem a naturą i kosmosem. Porusza tematy masowego stosowania antybiotyków w hodowli zwierząt, smogu technologicznego, nadprodukcji plastiku.

Twórcy sprowokowani działaniami Carla Gustawa Junga, Georgija Gurdżijewa, Józefa Szajny i James’a Joyce’a kreują przestrzeń, w której rodzi się pytanie o kształt nowego ciała przyszłości.

Spektakl składa się z dwóch części: niemej, w której aktorzy generują obrazy nawiązujące do drzemiących w nas pierwotnych archetypów. W drugiej części, słowo, pędem współczesności wtłacza w schizofreniczną polifonię tematów i punktów widzenia. Wszystko po to, by w finale widz stanął przed wyzwaniem odnalezienia się w intymnej sferze osobistej kontemplacji. Całą scenę wypełniono zaawansowaną technologią multimedialną, którą w czasie rzeczywistym sterują wyłącznie aktorzy.
Reżyseria: Szymon Budzyk |
Dramaturgia: Karolina Fortuna |
Multimedia: Mateusz Świderski |
Asystent reżysera: Aleksandra Powęzka |
Obsada: Julia Dyga, Natalia Maczyta-Cokan, Maciej Cymorek, Łukasz Gawroński (AST)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Partnerzy: Urząd Miasta Kraków, Województwo Małopolskie

więcej

Brak terminówZobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar teatr odwrócony