Proszę wybrać dzień przejazdu.
DOKŁADNĄ GODZINĘ ORAZ ADRES UZGODNIMY W KONTAKCIE MAILOWYM.
Po otrzymaniu biletu prosimy na adres...

Proszę wybrać dzień przejazdu.
DOKŁADNĄ GODZINĘ ORAZ ADRES UZGODNIMY W KONTAKCIE MAILOWYM.
Po otrzymaniu biletu prosimy na adres info@viptaxi.pl wysłać dodatkowe informacje dotyczące przejazdu: imię i nazwisko, ilość osób, adres lub lotnisko i nr lotu oraz nr telefonu do kontaktu. W tytule maila prosimy podać kod biletu.
Odbiory z lotniska Goleniów z bramki przylotów albo po sygnale od pasażerów po odbiorze bagaży auto podjeżdża pod wyjście. Odbiory ze Szczecina z ustalonego adresu. Proszę wybrać właściwy bilet wg właściwej taryfy – w przypadku wybrania niewłaściwej ewentualna dopłata lub zwrócenie nadpłaty nastąpi u kierowcy. Proszę poprawnie wpisać swój nr telefonu. Jeżeli nie skontaktujemy się w ciągu 12 godzin od kupienia biletu na przejazd w celu ustalenia szczegółów – prosimy o kontakt na tel 0048 500 405 306 lub maila na info@viptaxi.pl Poprzez system nie można opłacić przejazdu w terminie krótszym niż 48 godzin. Jeżeli chcą Państwo zamówić przejazd w terminie do 48 godzin też nie powinno być z tym problemów - prosimy o kontakt z biurem Zwroty biletów za przejazd – jeżeli zrezygnują Państwo z przejazdu i będą chcieli zwrócić bilet to w przypadku rezygnacji na więcej niż 6 godzin przed rozpoczęciem podróży wpłaconą należność – po potraceniu regulaminowych kosztów pośrednictwa – zwraca system EkoBilet. Ewentualne rezygnacje zgłaszane w czasie krótszym niż 6 godzin proszę kierować mailowo na adres info@viptaxi.pl Jeżeli rezygnacja dotrze do naszej skrzynki mailowej przynajmniej na 121 minut przed rozpoczęciem podróży zwracamy w ciągu 7 dni 50% wartości biletu potrącając 50% jako koszta związane z przejazdem. Nie ma możliwości otrzymania zwrotu pieniędzy za przejazd jeżeli rezygnacja dotrze do naszej skrzynki mailowej w terminie krótszym niż 121 minut przed

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

JEDEN BILET = JEDNA TAKSÓWKA Bilet na przejazd taxi dla max 2 osób w relacji lotnisko w Goleniowie a dowolny adres w miejscowości w I taryfie (dni powszednie 06.00 - 22.00)

JEDEN BILET = JEDNA TAKSÓWKA Bilet na przejazd taxi dla 3-4 osób w relacji lotnisko w Goleniowie a dowolny adres w miejscowości w I taryfie (dni powszednie 06.00 – 22.00)

JEDEN BILET = JEDNA TAKSÓWKA Bilet na przejazd taxi auto minibus dla 7-8 osób w relacji lotnisko w Goleniowie a dowolny adres w miejscowości w I taryfie (dni powszednie 06.00 - 22.00)

JEDEN BILET = JEDNA TAKSÓWKA Bilet na przejazd taxi dla max 2 osób w relacji lotnisko w Goleniowie a dowolny adres w miejscowości w II taryfie (niedziele, święta i w nocy między 22.00-06.00)

JEDEN BILET = JEDNA TAKSÓWKA Bilet na przejazd taxi dla 3-4 osób w relacji lotnisko w Goleniowie a dowolny adres w miejscowości w II taryfie (niedziele, święta i w nocy między 22.00-06.00)

JEDEN BILET = JEDNA TAKSÓWKA Bilet na przejazd taxi auto van dla 5-6 osób w relacji lotnisko w Goleniowie a dowolny adres w miejscowości w II taryfie (niedziele, święta i w nocy między 22.00-06.00)

JEDEN BILET = JEDNA TAKSÓWKA Bilet na przejazd taxi auto minibus dla 7-8 osób w relacji lotnisko w Goleniowie a dowolny adres w miejscowości w II taryfie (niedziele, święta i w nocy między 22.00-06.00)

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar AZ Serwis