Zapraszamy do korzystania z promocyjnej oferty, umożliwiającej zwiedzanie najbardziej popularnych atrakcji Sandomierza w formie „Vouchera...

Zapraszamy do korzystania z promocyjnej oferty, umożliwiającej zwiedzanie najbardziej popularnych atrakcji Sandomierza w formie „Vouchera Optymizmu”.


„Voucher Optymizmu” kosztuje jedynie 24 zł i obejmuje skorzystanie z 3 atrakcji:
a) zwiedzanie Bramy Opatowskiej,
b) seans filmowy pt. „Sandomierz – Królewska Opowieść” w Komnacie Królewskiej Podziemnej Trasy Turystycznej,
c) zwiedzanie z przewodnikiem Podziemnej Trasy Turystycznej.
Ponadto posiadacze takich voucherów mają możliwość skorzystania ze specjalnej oferty Partnerów „Vouchera Optymizmu”, obejmującej zniżki m.in. na: noclegi, usługi gastronomiczne, pamiątki sandomierskie, zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem bądź meleksem i inne.
Szczegóły na temat tej akcji określa Regulamin sprzedaży „Vouchera Optymizmu” wraz z załącznikiem „Sandomierz i Partnerzy”.

Voucher jest ważny do końca grudnia 2020 r. Dostępność obiektów zgłoszonych przez Partnerów i biorących udział w akcji "Voucher Optymizmu" będzie uzależniona od możliwości ich funkcjonowania w czasie ograniczeń spowodowanych koronawirusem.

więcej
Wpisz numer telefonu

Na ten numer zostanie wysłany SMS z cyfrowymi biletami na wydarzenie.

Wybierz bilety

„Voucher Optymizmu” obejmuje skorzystanie z: Bramy Opatowskiej, seansu filmowego „Sandomierz–Królewska Opowieść” w Komnacie Królewskiej Podziemnej Trasy, zwiedzania z przewodnikiem Podziemnej Trasy Turystycznej oraz ofertę promocyjną Partnerów.

Posiadasz kupon rabatowy?

Pewnie, już dostałeś bilety ... ale jeśli nie skontaktuj się z nami! :-)

Zobacz wszystkie wydarzenia

Zobacz  Inne wydarzenia w Twoim mieście
Sprawdź  Aktualny repertuar Sandomierskie Centrum Kultury