Najsłynniejszy pies świata powraca na duże ekrany. „Lassie, wróć!” to chwytająca za serce historia nierozerwalnej przyjaźni chłopca i jego wiernego...

Najsłynniejszy pies świata powraca na duże ekrany. „Lassie, wróć!” to chwytająca za serce historia nierozerwalnej przyjaźni chłopca i jego wiernego owczarka Collie, oparta na bestsellerowej książce Erica Knighta, do dziś uchodzącej za najpiękniejszą tego typu opowieść, jaką kiedykolwiek napisano. Jej najnowsza, czarująca humorem ekranizacja powstała przy udziale studia Warner Bros i oferuje „ekscytującą, zabawną i poruszającą przygodę dla całej rodziny” (Outnow). To kino familijne i bohater, którego z miejsca pokochają wszystkie pokolenia.

Historia najwierniejszego psa świata i jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu domu i najlepszego kumpla. Dwunastolatek Flo i suczka Lassie są parą nierozłącznych przyjaciół. Niestety tata chłopca traci pracę i cała rodzina musi przenieść się do małego mieszkania, gdzie psy nie są akceptowane. Zrozpaczony Flo, chcąc nie chcąc, musi rozstać się z Lassie. Pies zostaje oddany w ręce rozpieszczonej dziewczynki – Priscilli, która zawozi go do swojego domu nad morzem. Jednak gdy tylko nadarza się okazja, Lassie wykorzystuje szansę i ucieka. Dając popis niezwykłego sprytu i mądrości, przemierza cały kraj, by odnaleźć Flo. Ale nie tylko ona wpada na podobny pomysł. Również Flo, nie mogąc znieść samotności, zaczyna szukać suczki. Chociaż dwójkę przyjaciół dzielą setki kilometrów, chłopiec i zwierzę zrobią wszystko, żeby znów być razem.

PREMIERA KINOWA: 20 sierpnia 2021
GATUNEK: Familijny, Przygodowy
PRODUKCJA: Niemcy 2020
REŻYSERIA: Hanno Olderdissen („Pędzące serce”, „Wendy 2”)
OBSADA: Sebastian Bezzel („Dziś jestem blondynką”, „Katyń”, „Nanga Parbat”), Anna Maria Mühe („Miłość w myślach”, „Listopadowe dziecko”, „To nie mój dzień”), Matthias Habich („ Wróg u bram”, „Upadek”, „Lektor”, „Wróżby kumaka”), Jana Pallaske („Bękarty wojny”, „Szkolna imprezka”, „Eurotrip”), Justus von Dohnányi („Eksperyment”, „Upadek”, „Jakub kłamca”)
DUBBING PL
OGRANICZENIE WIEKOWE: od 7 lat

więcej

Brak terminówSprawdź  Aktualny repertuar Brzeskie Centrum Kultury