W środę 25 sierpnia 2021r. o godzinie 20:00 zapraszamy na koncert relaksacyjny gongów i mis tybetańskich. Koncert to trwająca ok. 90 minut sesja...

W środę 25 sierpnia 2021r. o godzinie 20:00 zapraszamy na koncert relaksacyjny gongów i mis tybetańskich. Koncert to trwająca ok. 90 minut sesja relaksacyjna przy dźwiękach gongów, mis tybetańskich oraz innych instrumentów archaicznych.

Gongi i misy wytwarzają dźwięki i wibracje, które oddziałują na cały organizm wprawiając w drgania wszystkie cząsteczki wody w ciele. Dzięki temu ciało się rozluźnia, wchodzi w głęboki stan relaksu, puszczają wszelkie napięcia i blokady, poprawia się przepływ płynów organicznych, a także następuje synchronizacja półkul mózgowych.

Stąd mówi się, że dźwięki emitowane przez gongi i misy działają na wszystkich poziomach istnienia: fizycznym, mentalnym i duchowym. Dźwięki te odzwierciedlają naturalne częstotliwości przyrody, której częścią jesteśmy, dlatego w momencie wejścia w rezonans z ciałem człowieka, uruchamiają w nim siły samonaprawcze i stymulują system immunologiczny do działania. Mają więc właściwości uzdrawiające i oczyszczające.

Sesja polega na biernym słuchaniu w wygodnej pozycji leżącej na matach lub siedzącej.

Korzyści z uczestnictwa w koncercie to m.in.

· poprawa samopoczucia,

· relaks i rozluźnienie ciała i umysłu,

· uwolnienie blokad i zastojów w organizmie,

· redukcja stresu i wyciszenie,

· zmniejszenie bólu i dyskomfortu,

· wzrost sił witalnych,

· harmonizacja przepływu fal mózgowych,

· wzmocnienie działania systemu immunologicznego,

· pobudzenie wewnętrznego potencjału i intuicji.

Informacje dla uczestników:

· Prosimy o przybycie 10 minut wcześniej, aby mieć czas na przygotowanie się i o zabranie ze sobą kocyka i maty. Dobrze jest również mieć wodę do picia.

· Bardzo prosimy o zabranie własnych mat i koców!

· Po sesji zalecane jest pozostanie jeszcze przez chwilę w wygodnej pozycji, a po aktywizacji ciała napicie się wody.

· Przeciwwskazania do uczestnictwa to: rozrusznik serca, ciąża, epilepsja.

Miejsce: Dworek Białoprądnicki ul. Papiernicza 2 – sala złota (budynek główny)
Wstęp: 40 zł/os. - bilety dostępne na EKOBILET.PL, w kasie Dworku i w miarę wolnych miejsc przed koncertem. Ilość miejsc ograniczona!

Prowadząca: Joanna Dziurzyńska - dyplomowana terapeutka dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, ukończyła IV- stopniowy kurs "Terapeutycznego oddziaływania wibracjami mis tybetańskich według tradycyjnego przekazu himalajskiego" , II-stopniowy kurs masażu dźwiękiem metodą Petera Hessa, I stopień kursu z zakresu Muzykoterapii Organicznej "Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce", naturoterapeutka, pasjonatka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Kuchni według Pięciu Przemian i Totalnej Biologii.

więcej
Koncert mis i gongów - 29 września 2021 - Kup bilet Koncert mis i gongów - 29 września 2021 Scena: Sala Złota

29.09 Środa 20:00Sprawdź  Aktualny repertuar Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki