Wszyscy zawsze mówili o Cassie, że to obiecująca młoda kobieta… ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie...

Wszyscy zawsze mówili o Cassie, że to obiecująca młoda kobieta… ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta.
Emerald Fennell, w swoim niekonwencjonalnym debiucie reżyserskim, zapożyczyła najlepsze elementy z komedii romantycznych i thrillerów, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju, inteligentną czarną komedię, która balansuje między zabawą a niepokojem. “Obiecująca. Młoda. Kobieta.” to wyśmienite, nowe spojrzenie na zemstę i popis aktorskich zdolności Carey Mulligan. Prowokacyjny i buntowniczy. Określany jako „arcydzieło” i „jeden z najlepszych filmów roku”, zelektryzował publiczność na festiwalu w Sundance.

więcej

Brak terminówSprawdź  Aktualny repertuar Kino Rejs